fbpx
  • +38(073) 08 22 030
  • Пн-Пт 9:00-18:00 Сб 10:00-15:00
  • м. Львів вул. Трускавецька 2Б ЖК «Парус Smart»

Ефективні до -30 ℃

Енергоощадні 0,8 - 1,9 кВт на год.

Сучасні дизайнерські рішення

Керування із смартфону

Ми є офіційними представниками компаній:

Кондиціонери на обігрів

Кондиціонер на обігрів – це сучасне та практичне вирішення питання обігріву квартири чи офісу. Обираючи і встановлюючи багатофункціональну кліматичну техніку, можна завжди підтримувати у приміщенні комфортну температуру, незалежно від погоди за вікном.

При відключенні світла, якщо у вас є альтернативне джерело електро енергії (генератор, акумуляторна батарея з інвертором чи сонячна панель, то увімкнувши кондиціонер, він обігріє вашу кімнату всього за 10 хв. При цьому, споживатиме менше 1 кВт електроенергії.

Використовувати кондиціонери на обігрів не тільки зручно, а й економічно вигідно. Особливо, якщо мова йде про невелике житло або компактний офіс. У порівнянні з середньостатистичним електрокотлом, кондиціонер виробляє у більше тепла, при одній і тій же витраті електроенергії.

Замовляйте монтаж  кондиціонерів для обігріву в компанії Каміком, та отримуйте користь від техніки протягом всього року.

Плануєте встановити кондиціонер на обігрів?

[ З KAMIKOM ЦЕ ПРОФЕСІЙНО ТА МАКСИМАЛЬНО КОМФОРТНО ]
Підберемо обладнання

Наші менеджери підберуть Вам необхідне кліматичне устаткування під технічні особливості приміщення.

Точні заміри

До Вас виїжджає наш майстер–замірник та виконує замір приміщень.

Проектування

Попередньо спроектована система кондиціонування гармонійно впишеться в дизайн приміщення та працюватиме більш ефективно.

Прокладання комунікацій

Прокладаємо всі необхідні комунікації: електричний кабель, фреонові магістралі, відвід дренажу.

Професіний монтаж

Бригада досвідчених інсталяторів виконають професійний монтаж.

Гарантія до 5 років

Вся техніка змонтована офіційними представниками, ви отримуєте офіційну гарантію виробника.

Часті запитання

Чи працює кондиціонер з генератором?
Для чого встановлювати кондиціонер, якщо немає світла?

Опалення кондиціонером

Опалення кондиціонером має свої переваги. Кліматична система завжди віддає тепла більше, ніж споживає електроенергії. В середньому енерговитрати будуть нижчими на 30% у порівнянні зі звичайним обігрівачем.

Особливо часто кондиціонери для опалення використовують восени та навесні, коли центральне опалення неактивне, а температура повітря на вулиці досить низька. В умовах відносно теплої зими, коли такий пристрій може бути єдиним джерелом тепла у приміщенні.

Інверторні кондиціонери для опалення

Сучасні інверторні кондиціонери для опалення обладнані регульованими компресорами високої потужності. Таке обладнання можна використовувати навіть тоді, коли температура повітря за вікном впаде нижче – 10 °С.

Інверторний кондиціонер на обігрів дозволяє швидко досягнути оптимальної температури в приміщенні. При цьому вони не створюють шуму під час роботи та споживають мало енергії. Добре налаштована система обігріву забирає зайву вологу в повітрі, але не пересушує його. Це позитивно впливає на самопочуття та здоров’я в цілому.

Створюйте комфортну атмосферу вдома за допомогою нових технологій! Подбайте про тепло та затишок вже зараз – замовляйте монтаж інверторних кондиціонерів в компанії Каміком

Більше інформації про те, яка спліт-система може використовуватися і для охолодження, і для обігріву, ви отримаєте залишивши заявку на консультацію на нашому сайті

Заповніть форму і отримайте розрахунок вартості робіт