fbpx

Під час опалювального сезону варто придбати зволожувач повітря, який допоможе підтримувати достатню вологість у квартирі. У закритих приміщеннях воно повинно складати від 45 до 55%. Занадто низька вологість шкідлива для здоров’я, але занадто висока – вона також може нашкодити нам.Ознайомтесь, який зволожувач повітря вибрати і що робити, щоб підтримувати комфортний рівень вологості у вашому домі.

Коли починається опалювальний період, вологість в квартирах може зменшитись вдвічі. У багатьох починаються проблеми зі здоров’ям, особливо ті, які пов’язані з верхніми дихальними шляхами. Однак проблема також може бути викликана надмірною вологістю. Ось чому варто задуматися про покупку професійного зволожувача повітря, який буде підтримувати необхідну вологість у вашій квартирі. Кількість води, яка повинна випаруватись, щоб отримати бажаний рівень вологості повітря, залежить від площі квартири. Щоб отримати достатню вологість в приміщенні площею до 30 кв.м, необхідно випаровувати близько 5 літрів води в день.

Зволожувач повітря: що це і як працює

Найпростішими є контейнери зі скла або кераміки, зазвичай декоративні, які вішають на радіатори або ставлять на підвіконня над ними. В даний час на ринку з’явилися сучасні електричні зволожувачі, які пропонують корисні додаткові функції. Всі вони використовують воду. Існують моделі зволожувачів, оснащені датчиками вологості, які самі регулюють його рівень в приміщенні. Вони також відключаються автоматично, коли всередині немає води.

Зволожувач повітря зазвичай складається з ємності для води, фільтра, випускного патрубка і системи подачі. Решта функцій та обладнання залежить від моделі. Резервуар для води вміщає від 2,5 до 10,5 літрів. П’ятилітрового бака із зволожувачем потужністю 40 Вт вистачає приблизно на 16 годин безперервної роботи.

Зволожувачі можуть бути оснащені:

  • фільтром очищення повітря – видаляє пил, пилок, грибок і цвіль з повітря; особливо рекомендується для алергіків;
  • фільтром для видалення накипу води – видаляє карбонат кальцію з води, що є основною причиною утворення вапняного нальоту і, отже, – забивання пристрою. Фільтр необхідно міняти не рідше одного разу на чотири місяці;
  • циркуляційним фільтром – відповідає за ефективний розподіл молекул води в повітрі;
  • розпилювальної насадки – розпорошує молекули води або пари в повітрі (може обертатися або фіксуватися в одному напрямку);
  • деякі виробники використовують антибактеріальні речовини на стадії виробництва, так звані біоабсорбер (наприклад, мікробан), який запобігає утворенню і розвиток бактерій і цвілі.

Якщо вологість повітря в приміщенні не перевищує 40%, ми можемо відчувати висихання слизової оболонки носа і горла і скаржитися на подразнення кон’юнктиви або шкіри. Це, в свою чергу, відкриває шлях для бактеріальних і вірусних інфекцій. У свою чергу, вологість вище 60% сприяє розвитку бактерій і вірусів, а також кліщів, цвілі і грибків, які небезпечні для алергії.

Зволожувачі повітря: що купити

На сайті https://www.kamikom.com.ua/  представлений дуже великий вибір зволожувачів, від найпростіших невеликих моделей за декілька сотень гривень до сучасних пристроїв з електронним управлінням на суму понад тисячу гривень. Вибираючи модель зволожувача для себе, необхідно перевірити її працездатність. Виробники вказують, скільки води він викидає на годину і в якому приміщенні поверхня може зволожувати. Найменші зволожувачі з ємністю для 2-3 літрів води обслуговують приміщення площею близько 25 кв.м, випаровуючи 0,25 літра води на годину. Найбільші зволожувачі були розроблені для великих відкритих просторів. Вони мають резервуар для щонайменше, 5 літрів води, що потрібно для області 80 кв.м, випускаючи більше 0,5 літрів води на годину.

Компанія Kamikom пропонує високонадійні зволожувачі повітря від надійних виробників у даній сфері. Професійні консультанти зможуть розповісти для чого потрібен зволожувач повітря, допоможуть у підборі пристрою та нададуть рекомендації з приводу експлуатації зволожувача. На увесь товар надається гарантія якості.

[xyz-ihs snippet=”Services”]

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заповніть форму і отримайте розрахунок вартості робіт