fbpx

Ми думаємо про кондиціонери в основному влітку, коли прохолодне повітря приносить полегшення під час найжаркішої спеки. Тим не менш, багато з кондиціонерів також будуть корисні в осінньо-зимовий сезон через функції обігріву. Які переваги і недоліки дає такий спосіб опалення приміщень?

Сучасні кондиціонери, а також системи кондиціонування повітря, все частіше встановлюються в будинках на одну сім’ю, мають багато переваг. Основним з них є забезпечення приємною внутрішньої температури влітку. З настанням холодних днів ми можемо використовувати їх по-іншому – для опалення приміщень. Кондиціонер можна використовувати 365 днів в році. Влітку він дозволяє насолоджуватися оптимальною температурою в  офісі або будинку, що забезпечує приємну прохолоду і свіжість. В осінньо-зимовий період, коли на зміну досить низькій температурі, кондиціонер може виконувати роль обігріву приміщень. Ви можете ефективно підвищити температуру в приміщеннях, які можна обігрівати або підігрівати в міру необхідності.

Переваги опалення з  інверторним кондиціонером

Основними перевагами використання інверторного кондиціонера подвійного призначення є той факт, що він використовується практично цілий рік. Він охолоджує влітку і зігріває наші будинки восени, взимку і навесні. Нам не потрібно вкладати кошти в додаткове обладнання – одного пристрою досить, щоб відрегулювати температуру в будинку або квартирі у відповідності з поточними потребами.

Ще однією перевагою цього типу пристроїв є також той факт, що вони виглядають естетично і дуже прості у використанні. Також варто додати, що сучасні кондиціонери споживають значно менше електроенергії, ніж старі моделі. В результаті вони стають ощадливими, та їх використання не робить негативного впливу на бюджет. Використання кондиціонера з функцією обігріву виявляється більш фінансово вигідним, ніж використання популярних обігрівачів.

Також слід пам’ятати, що завдяки фільтру, що міститься в кондиціонері, цей пристрій очищає повітря, затримуючи пил та неприємні запахи.

Принцип роботи кондиціонерів з функцією обігріву

Спліт-кондиціонери часто використовуються для опалення квартири. Це пристрої, які складаються з внутрішнього і зовнішнього блоку. Перший з них встановлюється в приміщенні, а другий – дозволяє безпосередньо відводити тепло і призначений для зовнішньої установки.

6 причин вибрати компанію Kamikom

Фірма Каміком займається комплексними послугами – системи кондиціонування та вентиляції, а саме продаж кондиціонерів усіх типів та від відомих виробників, доставка і установка кондиціонерів, а також ремонтні роботи та гарантійне обслуговування кондиціонерів по доступній ціні.

Досвідчена команда

Співробітники компанії Каміком постійно підвищують свою кваліфікацію, беручи участь в навчанні компанії по установці і обслуговуванню холодильного устаткування. Всі навички підтверджені сертифікатами!

Професійна консультація

Ми надаємо консультаційні послуги з підбору та встановлення кондиціонерів, надаючи необхідні рекомендації з вибору бренду, місця встановлення та обслуговування обладнання.

Досвід монтажних робіт

Ми пропонуємо підготовку проекту установки в конкретному будинку. Великий досвід монтажу «складних», багатофункціональних будівель, офісів і установ, а також квартир і приватних будинків.

Професійний сервіс

Забезпечення комплексного і постійного обслуговування навісних пристроїв. Kamikom гарантує найефективніший і сучасний контроль вентиляційного обладнання та кондиціонерів. На всі пристрої, встановлені компанією Каміком, поширюється гарантія виробника до 7 років.

[xyz-ihs snippet=”Services”]

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заповніть форму і отримайте розрахунок вартості робіт

    БудинокКвартираОфісМагазинПромислове приміщенняінше