fbpx

Правильна температура і належна вологість необхідні для правильного функціонування людського організму. Вони забезпечують сприятливі умови для роботи і відпочинку, а також гарантують благополуччя і позитивно впливають на фізичну і психічну рівновагу кожного з нас. З цих причин важливу роль в нашому житті відіграє правильне кондиціонування повітря в приміщенні, в якому ми перебуваємо кожен день.

Сучасні системи кондиціонування повітря орієнтовані не тільки на створення сприятливого для людини тепловий середовища, але також гарантують високий комфорт використання, енергоефективність та екологічність. Всі ці властивості мають інверторні кондиціонери.

Як працюють інверторні кондиціонери

Це пристрої для кондиціонування повітря, в яких використовуються новітні технології в області охолодження і обігріву приміщень. Вони все частіше використовуються в житловому, офісному та промисловому будівництві і в даний час стають свого роду стандартом. Очікується, що найближчим часом вони повністю замінять класичні кондиціонери типу вкл / викл.

Серцем инверторного кондиціонера, як і інших пристроїв цього типу, є компресор, який регулює ефективність роботи пристрою. Однак він працює не так, як його менш технологічно просунуті попередники. Він плавно адаптує свою потужність і ефективність до температурних умов в приміщенні.

Включення кондиціонера також проходить гладко. М’який запуск компресора, підготовлений до запуску на мінімальній швидкості, знижує втрати енергії. Її робота, однак, настільки швидка і гнучка, що ми швидко досягаємо бажаної температури. Пристрій крутиться плавно. Це рішення дозволяє уникнути так званого пускового струму, що призводить до збільшення споживання енергії.

Коли побутовий кондиціонер досягає певної температури, він знижує свою потужність, щоб уникнути виключення. Завдяки цьому виключаються надзвичайно енерговитратні цикли включення і виключення пристрою, що означає, що термін служби окремих компонентів компресора поліпшується, а сам кондиціонер просто працює більш ефективно.

Крім того, інвертори більш точно підтримують температуру повітря, встановлену в приміщенні. Це пов’язано з компресорами, які поступово збільшують потужність, швидко охолоджують або нагрівають приміщення. Управління напругою, струмом і частотою кондиціонера є завданням електронного інвертора. Він регулює обертання компресора на основі інформації, наданої датчиками, які керують температурним режимом приміщення. Це дозволяє підтримувати стабільну температуру всередині. Переваги інверторних систем також включають тиху роботу.

Інверторні кондиціонери означають насамперед економію енергії

Інверторні кондиціонери знижують витрати, пов’язані з охолодженням і обігрівом приміщень. Мікропроцесорне управління і одна з найсучасніших систем управління живленням і пристроями роблять їх роботу надзвичайно ефективною. Ця система відразу після включення дозволяє досягти бажаної температури в чотири рази швидше, ніж у випадку стандартних кондиціонерів.

Енергозбереження, безшумна робота, відсутність коливань температури, висока потужність і зручність використання є факторами на користь інверторних кондиціонерів. Єдиним недоліком може бути їх відносно висока ціна, але продуктивність і термін служби пристрою компенсують понесені витрати. Купити інверторний кондиціонер по доступній ціні можна на сайті https://www.kamikom.com.ua/. Послуги Kamikom – це, перш за все, професійні консультації щодо вибору правильного пристрою кондиціонування повітря і його адаптації до потреб місця і потребам клієнта. Послуги компанії Каміком спрямовані на приватних осіб і разноманітні компанії. Досвідчені фахівці здійснюють проектування, монтаж і сервісне обслуговування інверторних кондиціонерів. Послуги Kamikom надаються в Львові та сусідніх містах, завдяки чому клієнти з багатьох міст мають можливість використовувати сертифіковану продукцію

[xyz-ihs snippet=”Services”]

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заповніть форму і отримайте розрахунок вартості робіт