fbpx

Кондиціонер для квартири – це спосіб вирішити проблему температури приміщення в літню спеку. Завдяки кондиціонеру ви можете швидко і ефективно охолодити приміщення. До недавнього часу кондиціонери встановлювалися в ресторанах, офісних будівлях і магазинах. Сьогодні ситуація інша, і кондиціонери для житла стають все більш популярними.

Який кондиціонер вибрати?

На ринку є три типи кімнатних кондиціонерів. Перший з них, найпростіший – це портативний кондиціонер. В принципі, у нього більше недоліків, ніж переваг. По-перше, він досить гучний, тому він може заглушити телевізор, по-друге, він займає місце в кімнаті.

Найпопулярніший тип кондиціонера – спліт. Це дует, що складається з внутрішнього блоку (кондиціонер підвішений на стіні) і зовнішнього агрегату (який повинен бути розміщений на балконі, даху або фасаді). Вони більш ефективні, ніж портативні, набагато тихіше їх і мають ряд додаткових функцій, які роблять спекотні липневі дні більш приємними.

Розширеним варіантом вищезгаданого пристрою є мультиспліт-кондиціонер, який, як випливає з назви, дозволяє встановлювати більш одного внутрішнього блоку, використовуючи тільки один зовнішній блок (наприклад, 2 + 1, 3 + 1 … і т. Д). Він може бути застосований у великих квартирах на декілька кімнат. Варто додати, що, незважаючи на один «центр управління», ви зможете управляти кожним кондиціонером окремо.

На які параметри потрібно звертати увагу при покупці кондиціонера

Правильно підібраний і встановлений кондиціонер для квартири дозволить правильно знизити температуру повітря в приміщенні і забезпечити тепловий комфорт мешканцям. Основні параметри, на які варто звернути увагу при покупці: потужність, рівень шуму, клас енергоспоживання і додаткові функції.

Потужність кондиціонера повинна відповідати площі приміщення, в якому він буде встановлений. Передбачається, що 1 кВт потужності достатньо для охолодження близько 10 м². Кондиціонер для квартири повинен працювати спокійно, щоб не заважати нам і нашим сусідам. Перевірте технічний рівень шуму, випромінюваного пристроєм під час роботи. Значення цього параметра (виміряний на відстані 1 м від кондиціонера) не повинно перевищувати 35 дБ (A). Шум на цьому рівні можна порівняти з тихою розмовою.

Клас енергоефективності повідомляє, скільки електроенергії споживає кондиціонер для квартири. Найвищим є А +++. Чим нижче пристрій, тим вище буде рахунок за електроенергію.

Комфортна робота пристрою забезпечить додаткові функції. Великою зручністю є можливість програмування роботи кондиціонера в щоденному або тижневому циклі. Не менш корисною функцією є автоматичне включення і виключення кондиціонера в квартирі при заданих температурах повітря і тихому режимі вночі.

Висока якість обладнання та професійні послуги  по встановленню

Погано обраний і встановлений кондиціонер не буде працювати ефективно, незважаючи на відмінні параметри. Перед установкою кондиціонера варто подбати про сертифіковану команду, яка професійно проведе весь процес установки. Найкращими на ринку є компанія Kamikom. Досвідчені фахівці допоможуть вам обрати кондиціонер, розповість про усі переваги та недоліки, дасть рекомендації з експлуатації. Не менш важливо проводити періодичні перевірки. Невиконання цієї вимоги знижує якість охолодження і заважає роботі кондиціонерів. Рекомендується, щоб обслуговування здійснювалося фахівцем з Kamikom, котрий має відповіді дозволи не рідше двох разів на рік – до і після сезону. Увесь персонал компанії Каміком проходять відповідні курси і отримали сертифікати.

[xyz-ihs snippet=”Services”]

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заповніть форму і отримайте розрахунок вартості робіт