fbpx

Самим перевіреним і ефективним пристроєм для охолодження приміщень є кондиціонер. Він може бути встановлений в різних конфігураціях відповідно до потреб і можливостей. Попит на кондиціонування повітря поширюється на більшість офісних будівель, комерційних приміщень, підприємств громадського харчування, готелів і т. Д. Останнім часом помітно зросла кількість кондиціонерів, встановлених в приватних будинках, особливо в недавно побудованих. Безсумнівно, це пов’язано з доступними цінами на кондиціонери, а також з більш низькою ціною монтажу установки в житлові будівлі. Важливою особливістю комфортного кондиціонування є прагнення створити середовище, яке б надавало найкращі умови для замовників.

Кондиціонери діляться по потужності і займаної ними площі – їх можна використовувати для обслуговування як окремих кімнат, так і цілих будинків, наприклад офісних будівель. Найпростішими пристроями є моделі, які називаються спліт (вони діляться на зовнішні і внутрішні блоки), більш просунутими є мультиспліт-системи і системи VRF і VFV, а в разі великих площ використовуються установки з панелями управління.

Системи кондиціонування повітря і системи холодоагенту

Пристрої спліт і мультиспліт дозволяють ефективно знизити температуру повітря в приміщенні – для спліт-кондиціонерів однієї кімнати, для мультиспліта – кількох кімнат одночасно. Ці системи працюють на основі циркулюючого повітря, зберігають і зволожують їх. Більш просунуті системи кондиціонування оснащені цією функцією і можуть також використовуватися для обігріву приміщень.

У міру підвищення рівня складності моделі деякі кондиціонери, крім опції охолодження, можуть виконувати функцію теплового насоса або оснащуватися електричним нагрівачем. Завдяки такому обладнанню кондиціонер відмінно охолоджує в спекотні дні і нагріває більш прохолодні.

Прайс-лист на кондиціонери

Через дійсно спекотних літніх місяців попит на різні типи кондиціонерів величезний. Ринок пропонує безліч моделей, які відрізняються за функціями, стилем роботи і, перш за все, цінами. Компанія Kamikom пропонує широкий спектр кондиціонерів від різних виробників по прийнятним цінам. Таким чином, кожен може успішно вибрати варіант, який відповідає їхнім потребам.

Sinclair кондиціонери

Сінклер випускає свою продукцію з 2002 року. В даний час вони доступні в двадцяти шести європейських країнах. Кондиціонери цієї марки забезпечують високу іонізацію повітря, одночасно значно покращуючи його якість.

GREE кондиціонери

Бренд Gree є однією з найбільш динамічно розвиваючою компанією, що випускає кондиціонери. В даний час пристрої можна придбати більш ніж в ста шістдесяти країнах в тому числі і в Україні.

Electrolux кондиціонери

Шведська компанія Electrolux займається виробництвом побутової техніки та різних пристроїв кондиціонування повітря. В даний час бренд, піклуючись про навколишнє середовище, робить акцент на екологічно чисті продукти. Кондиціонери Electrolux також характеризуються високою енергоефективністю.

Кондиціонери Chigo

Бренд Chigo пропонує пристрої для кондиціонування повітря, оснащені новітніми технологіями. Серед них є як рекуператори, так і повітряні завіси. Устаткування експортується з логотипом Chigo в більш двохсот країн світу.

Fuji Electric кондиціонери

Fuji Electric є надійним виробником різних пристроїв кондиціонування повітря. Більшість з них підготовлені як енергозберігаючі та екологічно чисті рішення. Кондиціонери цієї марки характеризуються сучасністю і універсальністю.

Mitsubishi Electric кондиціонери

У кондиціонерах Mitsubishi Electric використовуються тільки сучасні технології. Історія цієї марки в Україні сходить до 1990-х років. Кондиціонери цього виробника надзвичайно довговічні і готові до роботи в будь-яких умовах.

Купити кондиціонер у Львові по прийнятним цінам та найвищої якості можна на сайті https://www.kamikom.com.ua/. Зв’яжіться з консультантом компанії  – вони будуть раді допомогти вам вибрати правильний кондиціонер і проконсультувати з будь-якого питання!

[xyz-ihs snippet=”Services”]

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заповніть форму і отримайте розрахунок вартості робіт