fbpx
  • +38(073) 08 22 030
  • Пн-Пт 9:00-18:00 Сб 10:00-15:00
  • м. Львів вул. Трускавецька 2Б ЖК «Парус Smart»

Аналіз статистики продажів великих торгових мереж побутової техніки та електроніки показав, що пік попиту на кондиціонери припадає на травень місяць, а «запис» на монтаж розтягується аж до липня. Покупці, часто по місяцю і більше очікують послуг з монтажу, звичайно, незадоволені. Виходів з цієї неприємної ситуації всього два. Перший – «готувати сани взимку», тобто купувати кондиціонер заздалегідь. І другий, у разі, якщо ви все-таки дотягли з покупкою до самої спеки, вибрати мобільний кондиціонер, котрий не вимагає монтажу.

Що таке мобільний кондиціонер?

Мобільні кондиціонери – це кондиціонери, де внутрішній і зовнішній блоки з’єднані в одному корпусі, часто розміщеному на невеликих колесах для пересування. Їх так і називають – моноблоки. Компресор в таких кондиціонерах не винесений назовні, а знаходиться всередині, тому в порівнянні з спліт-системою мобільний моноблок має ряд відмінностей як позитивних, так і негативних.

Сучасні мобільні кондиціонери забезпечені стандартним набором режимів – охолодження, осушення, вентиляція, деякі моделі працюють і на обігрів, але повністю зрівнятися за кількістю функцій і вбудованих режимів зі спліт-системами вони, на жаль, не можуть.

Це справедливо і щодо фільтрів для очищення повітря – в багатьох моделях вони встановлені, але їх ефективність в мобільних кондиціонерах нижче, ніж в спліт-системах.

Схема роботи мобільного кондиціонера

У мобільних моноблоках для видалення теплого повітря назовні використовується гнучкий гофрований шланг, який виводиться через кватирку, вікно, двері і т.п. Природно, що відведення теплого повітря повинно бути грамотно змонтоване, в іншому випадку вся робота кондиціонера буде зведена “на ні”.

Монтаж мобільного кондиціонера

Моноблок кондиціонера мобільного потрібно встановити на рівному і відкритому місці в радіусі не менше 30 см від стін. Один кінець гофрованого шланга приєднати до отвору кондиціонера, а інший – до адаптера, розміщеного в отворі вікна або стіни.

Плюси мобільного кондиціонера

Головним безумовним плюсом є легкий монтаж. Не потрібно викликати професійну бригаду, для того щоб встановити мобільний кондиціонер, тому їм можна використовувати одразу після покупки. Мобільний кондиціонер і названий так тому, що без особливих зусиль його можна перемістити з однієї кімнати в кімнату, на іншу орендовану квартиру або ж відвезти на вихідні на дачу. Зі звичайною спліт-системою так, звичайно, обійтися не можна.

У багатьох моделях мобільних кондиціонерів передбачений автоматичний режим роботи. Прилад самостійно підтримує задану користувачем температуру. Для цього він оперує кількома режимами роботи, перемикаючись з одного на інший (з режиму охолодження в режим вентиляції і назад, наприклад), змінює швидкість роботи вентилятора.

Бувають «мобільники» (так іноді називають мобільні кондиціонери), в яких передбачений нічний режим роботи. При його активації вентилятор кондиціонера зазвичай працює з мінімальною інтенсивністю – досягається мінімальний рівень шуму. В результаті протягом кількох годин температура плавно підвищується або знижується на 2-3 градуси. Така температурна «політика» вельми сприяє комфортному сну. Крім того, економиться електроенергія. Працювати в нічному режимі мобільний кондиціонер буде стільки, скільки потрібно користувачеві – відповідно до налаштувань таймера.

Розглянути широкий асортимент кондиціонерів мобільних можна на сайті https://www.kamikom.com.ua/. Компанія Kamikom пропонує обладнання від відомих та надійних виробників устаткування для кліматизації приміщень. При оформленні замовлення надається повна консультація в питаннях експлуатації приладу та гарантія на його роботу. У разі виникнення проблем з працездатністю кондиціонера фахівці компанія Каміком здійснюють гарантійне та післягарантійне обслуговування в використанням оригінальних запчастин.

[xyz-ihs snippet=”Services”]

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заповніть форму і отримайте розрахунок вартості робіт