fbpx

Для створення максимально комфортного мікроклімату в своїх оселях необхідна установка кліматичного обладнання на кілька кімнат. Існує кілька варіантів вирішення таких питань. Провідні виробники кліматичного обладнання пропонують широкий вибір моделей для приміщень площею до 50 м2. Приблизно такими розмірами відрізняються більшість 2-х кімнатних квартир. Часто з метою економії власники такого житла, особливо старого планування, де передбачені суміжні кімнати, приймають рішення про покупку одного пристрою на всю квартиру. Експерти категорично проти такого рішення.

У невеликих квартирах за допомогою одного кондиціонера можна охолодити тільки одну кімнату і кухню. Висота стель в будинках старого планування рідко досягає трьох метрів, за рахунок цього обсяг приміщень стає меншим, що сприяє швидкому охолодженню повітря. Головне, правильно розмістити кондиціонер.

Проблема полягає в тому, що при установці одного кондиціонера в квартирі складеться наступна ситуація – повітря в приміщенні, де встановлений кондиціонер буде охолоджуватися сильніше, ніж в інших кімнатах. В інші приміщення дійде тільки невелика частина охолодженого повітря. Вийде так, що в одній кімнаті мешканці будуть мерзнути, а в інших, як і раніше буде душно. Особливо це відчутно в квартирах, де кімнати роз’єднані між собою коридором. Одна спліт-система не в змозі впоратися з охолодженням всієї квартири.

Що таке мульти-спліт система на 2 кімнати

З настанням літнього періоду всі починають турбуватися про комфортне проживання в свій квартирі або в будинку. Бажання провести найспекотніші дні з мінімальними незручностями змушує задуматися про покупку кондиціонера. Питання полягає тільки в тому, яку спліт-систему вибрати? Якщо це двокімнатна квартира, то існує кілька варіантів для ефективного охолодження повітря.

Кожна компанія-виробник має в своїй лінійці моделі кондиціонерів з одним зовнішнім і двома внутрішніми блоками. Недоліком такої конструкції є те, що внутрішні блоки повинні бути встановлені недалеко один від одного. Розміщення блоків обмежена довжиною траси від зовнішнього до внутрішнього блоку, тому вони встановлюються по сусідству. Якщо інструкцією передбачені більш жорсткі умови монтажу, то установка звичайних спліт-систем буде не раціональною і можливо доведеться підібрати більш складні моделі кондиціонерів інверторного типу.

Найпотужніший за продуктивністю кондиціонер – спліт система на 2 кімнати з категорії напівпромислового обладнання. Але це не означає, що даний вид обладнання підійде для обслуговування звичайних квартир або котеджів. Кліматичні системи інверторного типу дозволяють підключати до одного зовнішнього блоку велику кількість різноманітних внутрішніх блоків. Тільки до одного зовнішнього блоку можна підключити п’ять-шість внутрішніх. Тому для двох кімнат, розміщених на різних поверхах або віддалених один від одного можна використовувати мульти-спліт кондиціонери на 2 кімнати інверторного типу. При цьому внутрішні блоки можуть бути однотипними або різними – настінними, підлоговими, канальними, консольними або касетними.

Кондиционер мульти-сплит система на 2 кімнати має кілька переваг:

  • довгу фреонову трасу;
  • великий перепад між висотами зовнішнього і внутрішнього блоку;
  • можливість замінити один вид зовнішнього блоку на інший.

Підключення або заміна внутрішнього блоку повинна бути узгоджена з технічними характеристиками і холодо виробництвом зовнішнього блоку.

Зробити більш точну добірку обладнання допоможуть кваліфіковані фахівці з компанії Kamikom. Зв’яжіться з менеджерами компанії і вони порадять вам, які кондиціонери будуть працювати краще за все в конкретних умовах, і вкажуть відповідну конфігурацію пристроїв для великих площ. Компанія Каміком пропонує покупцям придбати надійне кліматичне обладнання, продаж яких здійснюється з установкою на об’єкті покупця. Монтаж виконується нашими фахівцями в найкоротші терміни та пропонує гарантію на усе обладнання.

 

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заповніть форму і отримайте розрахунок вартості робіт

    БудинокКвартираОфісМагазинПромислове приміщенняінше