fbpx

Переносний портативний кондиціонер – це рішення для людей, які хочуть охолодити невеликі приміщення під час літньої спеки. Пристрій компактний і не вимагає складної збірки. Портативний кондиціонер буде працювати як мобільний кондиціонер для квартири.

Переваги переносного кондиціонеру

Тепловий комфорт

Забезпечення приємної прохолоди в кімнатах, навіть коли рекордна спека знаходиться зовн. Переносні кондиціонери забезпечують тепловий комфорт, який відповідає потребам нашого організму.

Швидка збірка

Саме цей фактор визначив велику популярність портативних кондиціонерів. Хоча слово «збірка» використовується тут трохи перебільшено, тому що воно означає дві дуже простих дії: вийняти трубку з вікна і вставити вилку в електричну розетку. Це займає не більше кількох хвилин, не вимагає спеціальних знань, а витрати на установку практично дорівнюють нулю.

Легкий рух

Ця особливість кондиціонера виявляється важливою при використанні більш ніж в одній кімнаті. І хоча ви можете подумати про покупку стаціонарного кондиціонера для дому, переносне кондиціонування повітря є фактично єдиним розумним рішенням.

Миттєве охолодження

Портативний кондиціонер не тільки працює швидко, але і ефективно. Проте, тут складно вказати конкретний час, необхідний для охолодження приміщення – воно залежить від самого пристрою, об’єму приміщення, початкової температури і багатьох інших параметрів.

Ціна

Традиційний кондиціонер для будинку або квартири можна купити за декілька тисяч гривень, і ми розраховуємо на високу ефективність або тиху роботу. Ціни на перевірені стаціонарні значно вищі ніж на переносні компактні кондиціонери. До цієї суми потрібно додати установку, а це означає, що загальна вартість становить близько 3 – 5 тисяч. Портативні кондиціонери набагато дешевші та не потребують витрат на встановлення пристрою.

Якою потужністю повинен володіти переносний кондиціонер?

Ефективність портативних кондиціонерів нижче, ніж у спліт-кондиціонерів. Їх холодопродуктивність не перевищує 4 кВт. Завдяки своїй ефективності вони краще працюють в невеликих приміщеннях, наприклад, в якості портативного кондиціонера.

Потужність пристрою повинна відповідати площі приміщення, в якому воно буде працювати. Чим більше потужність портативного кондиціонера, тим більше може охолонути приміщення. З огляду на це, його потужність повинна відповідати розміру самої великої кімнати, яку ми плануємо охолодити в літню спеку. На додаток до площі, кількість людей і вікон повинні бути прийняті до уваги.

Важливо: передбачається, що 1 кВт потужності достатньо для охолодження близько 10 м². Згідно з цим принципом, найкраще купити портативний кондиціонер потужністю 25 кВт для кімнати площею 25кв.м.

Якщо ви виберете занадто низьке енергоспоживання пристрою, то можете очікувати, що воно не буде відповідати вашим очікуванням з точки зору досягнення бажаної температури. Занадто велика потужність кондиціонера, ймовірно, буде сприяти збільшенню експлуатаційних витрат.

Якщо вам потрібно багатофункціональний мобільний пристрій, який ви можете розмістити в будь-якому місці будинку, котрий би не вимагав спеціальної установки, кондиціонер переносний це дуже цікавий варіант. Портативний кондиціонер призначений не тільки для охолодження повітря. За допомогою цього пристрою ви також можете висушити, провітрити або очистити повітря в даній кімнаті. Мобільні пристрої такого типу можна використовувати більш ніж в одній кімнаті, тому вони оснащені колесами, які полегшують переміщення. Підібрати необхідний тип, модель та виробника переносного кондиціонера можна на сайті https://www.kamikom.com.ua/ . Компанія Kamikom пропонує кліматичне устаткування найвищої якості від виробників лідерів на світовому ринку. Досвідчений персонал компанії проконсультує вас у виборі необхідного пристрою, проінформує з приводу експлуатації та надасть гарантію на обладнання.

[xyz-ihs snippet=”Services”]

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заповніть форму і отримайте розрахунок вартості робіт

    БудинокКвартираОфісМагазинПромислове приміщенняінше