fbpx

Кондиціонер формує мікроклімат приміщення так, щоб люди які в ньому знаходяться відчували себе комфортно. Температура, вологість і чистота повітря є ключовими параметрами, регульованими системою кондиціонування повітря. Їх поєднання робить істотний вплив на наше благополуччя. Тому установку кондиціонера слід доручити надійному і професійному підряднику,а саме компанії Kamikom. Компанія, яка присутня на ринку установки кондиціонерів в Львові понад 10 років, встановить кондиціонер у будь-якому приміщенні – в будинку, квартирі, офісах, магазинах і всюди, де це необхідно.

Серед безлічі моделей кондиціонерів, які продаються в Kamikom, ви знайдете такі бренди, як:

Кондиціонери Mitsubishi Electric – це пристрої для найвимогливіших клієнтів і спеціалізованих застосувань. Всі моделі мають 7-річну гарантію. Сучасні технології, впроваджені в пристрої, гарантують найвищу якість та енергоефективність. Крім того, пропозиція Mitsubishi включає в себе кондиціонери, призначені для спеціальних приміщень, таких як кухня або серверна кімната.

Кондиціонери Fuji Electric поєднують в собі високу якість з 5-річною гарантією і привабливою ціною, завдяки чому бренд швидко завоював велику групу задоволених клієнтів. Висока якість та енергоефективність кондиціонерів Fuji були досягнуті завдяки постійно зростаючим вимогам клієнтів. На додаток до традиційних рішень, пропозицію Fuji Electric також включає в себе комерційні додатки і системи VRF, які використовуються навіть на вимогливих об’єктах.

Samsung, як один з найбільш впізнаваних брендів у світі, встановлює високу планку, завдяки чому асортимент кондиціонерів включає в себе безліч рішень для комерційного і домашнього застосування, а також великі системи кондиціонування DMV.

LG Electronics пропонує рішення для всіх областей застосування, від побутових кондиціонерів до комерційних систем, а також гнучких систем VRF, які можуть забезпечити кондиціонування повітря для великих торгових і сервісних центрів. LG першою запустила лінійку кондиціонерів для вимогливих інтер’єрів і пропонує найбагатшу пропозицію в цьому сегменті.

Бренд Gree має 19-річний досвід роботи і є одним з найбільших виробників кондиціонерів в світі. Він існує на українському ринку вже 7 років і завоював групу постійних клієнтів завдяки своїй надійності і дуже низькій ціні.

Кондиціонер з установкою від компанії Каміком

Kamikom – це торгово-сервісна компанія, що займається системами кондиціонування і вентиляції. Камиком – це компанія, яка вже 15 років пропонує високоякісні системи кондиціонування і вентиляції в Львові та прилеглих містах. В рамках наданих послуг Kamikom компанія забезпечує комплексну установку кондиціонерів в квартирах, будинках на одну сім’ю і офісних будівлях. Камиком пропонує привабливі ціни і швидкі терміни доставки.

Фірма спеціалізується на проектах з кондиціонування повітря і складанних систем. Крім того, досвідчені фахівці  пропонують комплексні консультації по підбору відповідних деталей для кондиціонерів і забезпечує гарантійне та післягарантійне обслуговування. Пропозиція в цій області адресована як приватним і бізнес-клієнтам, так і установам. Компанія має багаторічний досвід установки кондиціонерів в будинках на одну сім’ю, в офісних приміщеннях, а також в комерційних і сервісних приміщеннях. У компанії працює висококваліфікований персонал, що дозволяє відповідати вимогам ринку і надавати клієнтам комплексне та професійне обслуговування. Компанія Каміком постійно підвищуємо кваліфікацію і компетенцію співробітників шляхом регулярного навчання.

[xyz-ihs snippet=”Services”]

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заповніть форму і отримайте розрахунок вартості робіт

    БудинокКвартираОфісМагазинПромислове приміщенняінше