fbpx

Рекуперація – це система механічної вентиляції з рекуперацією тепла. Рекуперація знижує витрати на опалення і значно покращує якість повітря і комфорт життя. Основним завданням механічної вентиляції є забезпечення оптимальної кількості повітря в будівлю і видалення з нього забруднень.

На відміну від гравітаційної вентиляції, механічна вентиляція дозволяє регулювати кількість повітря, що надходить в будівлю, незалежно від погодних умов. Користувач системи впливає на її інтенсивність. Додатковою перевагою є можливість рекуперації тепла і опціональна регенерація вологи. Рекуператори використовуються для цієї мети в житловому будівництві. Оснащені теплообмінником і фільтрами, вони забезпечують чистоту і безпеку повітря, особливо для алергіків.

Установка механічної вентиляції з рекуперацією тепла забезпечує:

 • правильну циркуляції повітря в усіх кімнатах,
 • фільтрацію припливного повітря,
 • видалення неприємних запахів і вологи,
 • відсутність протягів, вуличного шуму,
 • значне зниження витрат на опалення,
 • високий комфорт для будинку,
 • можливість поєднання наземного повітряного теплообмінника з рекуперацією.

Рекуперація, проведена на початковому етапі проекту, приносить відчутну економію. Компанія Kamikom має багаторічний досвід,та надає комплексне обслуговування:

 • консультації по рекуперації,
 • створення концепції,
 • реалізація проекту,
 • поставка обладнання та матеріалів від відомих виробників вентиляційних установок (рекуператорів),
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Сучасне будівництво – це, перш за все, щільне і тепле будівництво, орієнтоване на вибір будівельних матеріалів, які зводять до мінімуму втрати енергії в будівлі. Герметичні вікна, теплі вікна, сучасні будівельні матеріали, товсті шари ізоляції і ідеально ізольовані стіни – все це значно знижує енергетичні потреби будівлі. Пасивні, але і низькоенергетичні будинки потребують мінімальній кількості енергії для забезпечення комфортної температури – їх робота без механічної вентиляційної системи з рекуперацією тепла була б неможлива, оскільки втрати тепла будівлі через гравітаційні труби досягають 60% в залежності від ступеня герметичності будівлі. Тому єдиним рішенням для сучасного герметичного будинку є припливно-витяжна система вентиляції з рекуперацією тепла, яка значно знижує втрати енергії в результаті вентиляції, забезпечуючи постійний доступ до свіжого повітря.

Свіжий і чисте повітря в домашніх умовах є основою для хорошого самопочуття і повного здоров’я. Рекуперація, яку пропонує вам компанія Каміком, є гарантією правильної вентиляції в будівлі і, отже, належного мікроклімату.

Рекуператор – купівля та установка

Механічна вентиляція з рекуперацією тепла являє собою спеціальну установку, що складається з пристрою, званого рекуператором і вентиляційними каналами. У системи рекуперації повинен бути інженерний проект, тому краще всього вибирати професійні та комплексні послуги в перевіреної компанії, однією з яких є компанія Kamikom. Якщо ви зацікавлені в установці енергозберігаючої вентиляції та рекуперації, досвідчені фахівці фірми Каміком допоможуть вам у цьому на найвищому рівні та по доступним цінам.

Kamikom пропонує професійний монтаж і обслуговування рекуперативних систем, завдяки яким постійна подача свіжого повітря в будівлю буде забезпечена енергозберігаючим способом. Використовуючи інноваційні рекуператори, ви відновлюєте енергію з повітря, що видаляється вентиляцією. Завдяки системі рекуперації знову використане тепло буде використовуватися знову – використане повітря передає свою енергію свіжому повітрю, не змішуючись з ним.

Коли ви вибираєте сучасну рекуперативну установку, ви використовуєте мінімальне споживання енергії і економите!

[xyz-ihs snippet=”Services”]

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заповніть форму і отримайте розрахунок вартості робіт