fbpx

Купити рекуператор повітря в місті Львів

Високі витрати на опалення в основному пов’язані з втратою тепла через вентиляцію приміщення. Тепле повітря видаляється і на його місце надходить свіже, але холодне повітря, яке необхідно нагріти.

Рекуператор являє собою пристрій, який дозволяє нагрівати свіже повітря, що надходить в приміщення, за допомогою тепла відпрацьованого повітря. Завдяки рекуператору відбувається рекуперація тепла з вентиляції. Ефективність рекуперації тепла кращого обладнання перевищує 90%.

Принцип роботи рекуператора

Рекуператор складається з двох вентиляторів – витяжного і припливного повітря – і теплообмінника, в якому повітря, що надходить в будинок, нагрівається від більш теплого витяжного повітря.

Не тільки рекуперація тепла, але і очищувач повітря

Основне призначення механічної вентиляції – забезпечити оптимальну циркуляцію повітря і рекуперацію тепла. Гравітаційна вентиляція відповідальна за 55 – 60% втрат тепла в будівлях. Використання рекуперації дозволяє значно знизити ці втрати (за оцінками, максимум близько 92 – 95%). Завдяки цьому набагато менше енергії витрачається на обігрів приміщення, що значно знижує витрати на опалення. Рекуператор складається з двох вентиляторів: для витяжки та подачі повітря і ізольованого теплообмінника, розташованого в агрегаті. Система механічної вентиляції забезпечує досить частий повітрообмін, рекуперацію тепла з “використаного” повітря в приміщенні, а також очищення вхідного повітря.

Установка рекуператора

Таку систему, безумовно, легше встановити в будинку, що будується, ніж в готовому. Це пов’язано з необхідністю забезпечувати практично всі приміщення повітроводами, які транспортують припливне і витяжне повітря.

Ці дроти мають значний діаметр (не менше кількох сантиметрів з ізоляцією, яку рекомендується використовувати), тому їх важко заховати в існуючих куточках.

Вибір рекуператора: важливі параметри

Оскільки рекуператор повинен сприяти економії енергії, параметром, який відразу ж привертає увагу, є ефективність рекуперації тепла. Вентиляційні установки з протитечійним теплообмінником досягають максимуму. У дешевших пристроях теплообмінники з поперечним потоком використовуються з більш простою конструкцією і явно більш низькою ефективністю. Існують також обмінники ентальпії, в яких з повітря, що видаляється витягується не тільки тепло, але і волога.

Клас енергоефективності рекуператора

Швидка орієнтація в параметрах рекуператорів значно полегшується завдяки енергетичним міткам, які були обов’язкові для цих пристроїв протягом деякого часу. Клас енергоефективності рекуператора, розміщений на етикетці, визначається на основі значення, званого питомою енергоспоживанням (JZE), в якому вказується, яку економію енергії, розраховану на квадратний метр площі обслуговуваних приміщень, забезпечує рекуператор протягом року.

Найбільш ефективні пристрої відзначені класом A +, що доводить, що в помірному кліматі вони економлять більше 42 кВтг / (м2 · год) енергії, необхідної для опалення будинку. Енергетична мітка також вказує на ефективність рекуператора. Виходячи з цього, маючи конструкцію вентиляційної установки, в якій вказана необхідна продуктивність (в будинках на одну сім’ю зазвичай від 200 до 350 м3 / ч), ми можемо відразу визначити, чи підходить рекуператор для нашого будинку.

Купівля та професійна установка рекуператора повітря

Остаточний вибір рекуператора повинен бути доручений фахівцям, тому що навіть якщо ми знаємо, про що свідчать його основні технічні дані, у нас немає досвіду, ми можемо невірно тлумачити його і потім пошкодуємо про покупку. Фахвці компанії Kamikom нададуть необхідні консультації з приводу купівлі та встановлення рекуператора.

Компанія Каміком спеціалізується на рекуперації повітря більше 10 років. Щорічно проводиться кілька сотень установок механічної вентиляції з рекуперацією тепла. Фірма пропонує тільки перевірені рекуператори і оптимально підібрані системи установки.

 

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заповніть форму і отримайте розрахунок вартості робіт

    БудинокКвартираОфісМагазинПромислове приміщенняінше