fbpx

Кондиціонер призначений не тільки для регулювання температури в приміщенні, але і відповідає за якість повітря. Кондиціонери використовуються в будинках, а також в офісах або виробничих цехах. Як ви знаєте, якість повітря, яким ми дихаємо,  має надзвичайно великий вплив на наше здоров’я. Тому необхідна регулярна чистка обладнання. Завдяки цьому ми можемо позбутися від усіх забруднень і накопичених в ньому небезпечних бактерій. Компанія Kamikom вже багато років спеціалізується на професійному обслуговуванні кондиціонерів. Компанія пропонує широкий спектр послуг в цій області, що дозволяє їй бути адаптованою безпосередньо до потреб усіх клієнтів.

Професійне обслуговування

Щоб ефективно позбутися від будь-яких забруднень, необхідно використовувати спеціалізоване обладнання та потрібні навички. Професійне обслуговування можливе завдяки знанням та багаторічному досвіду спеціалістів Каміком, а також високій якості обладнання. Пропозиція включає в себе професійні послуги з технічного обслуговування кондиціонерів з використанням сучасного обладнання і дезінфекції. Після завершення цих заходів якість повітря повертається до норми.

Чому потрібно проводити  регулярне обслуговування кондиціонерів?

 Чистка кондиціонера – кращий спосіб уникнути витрат на його подальший ремонт. Однак для цього завдання варто вибрати досвідчених фахівців від компанії KAMIKOM. Нижче наведено кілька причин, чому ви повинні вибрати послугу кондиціонування повітря:

 • чистка кондиціонера покращує якість повітря, видаляє пил і бактерії, які можуть викликати респіраторні захворювання та інфекції,
 • знижує ризик збою і необхідність виклику служби,
 • позитивно впливає на зниження енергоспоживання.

Поломка кондиціонера

Ваш кондиціонер не реагує на команди? Ви починаєте підозрювати або ви впевнені, що охолодження не працює належним чином? Без належного технічного обслуговування перед літнім сезоном  різкі перепади температури можуть призвести до збоїв в роботі кондиціонерів і теплових насосів, що призводить до необхідності ремонту несправних пристроїв. Якщо необхідно очистити кондиціонера або потрібен спеціальний ремонт, такий як витік холодоагенту, ремонт компресора, заміна контролера, проводка, заміна конденсатного насоса і багато іншого, зателефонуйте в Kamikom. Не витрачай час і гроші!

Правильний і регулярний сервіс є основним видом діяльності, який відповідає за безперебійну роботу всієї системи кондиціонування, вентиляції та охолодження. Оптимальна частота – дві перевірки на рік або за вказівкою виробника пристрою.

Камиком надає клієнтам комплексні послуги з технічного обслуговування, в тому числі:

 • загальний контроль робочих параметрів пристрою,
 • діагностика і оцінка несправностей,
 • очищення внутрішнього блоку і теплообмінника,
 • очищення зовнішнього блоку – під тиском і хімічним методом,
 • очищення повітряних фільтрів або заміна фільтрів на нові,
 • дезінфекція піддону для конденсату і випарника з використанням фунгіцидних і бактерицидних препаратів,
 • поповнення охолоджуючої рідини,
 • перевірка герметичності і прохідності відведення конденсату,
 • система контролю управління,
 • управління системою захисту холодильного обладнання,
 • контроль компонентів додаткових пристроїв, в тому числі електронагрівачів, конденсатних насосів, комплектів зимових робіт.

Система кондиціювання повітря Kamikom має необхідні сервісні дозволи для ремонту всього старого і нового обладнання відомих виробників, таких як: Mitsubishi Heavy Industries, Daikin, Mitsubishi Electric, LG, Samsung, Lennox, MDV, Midea.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заповніть форму і отримайте розрахунок вартості робіт

  БудинокКвартираОфісМагазинПромислове приміщенняінше