fbpx

Установку кондиціонера рекомендується здійснювати під час ремонту в приміщенні. Тільки на цьому етапі можна грамотно прокласти трасу і максимально приховати електропроводку, труби і комунікації в спеціальну нішу в стіні, іменовану штраба – канавка в бетоні. Іноді трасу монтують за стелею або під стяжкою на підлозі до їх установки.

Грамотна прокладка магістралі кондиціонера – робота складна, що потребує кваліфікованих навичок і досвіду, а також спеціалізованого комплекту інструментів. Більшість людей вважає, що прокласти трасу для кондиціонера можна самостійно, вивчивши етапи монтажу в інтернеті. Але успішна робота доступна виключно професіоналам, адже вона має багато нюансів, відомих тільки їм. Неправильна установка кондиціонера часто є основною причиною його швидкої поломки. І непереборне бажання вберегти бюджет призводить до невиправно поганих результатів! Тому в цій сфері співпрацюйте тільки з тими компаніями, які зарекомендували себе як відповідальні фірми з багаторічним досвідом роботи. Серед таких компаній є Kamikom. Досвідчені фахівці компанії розроблять розумний план прокладки траси під кондиціонер у Львові та околицях та проконсультує в питаннях вибору кондиціонера.

Етапи прокладання траси під кондиціонер

Прокладка траси для кондиціонера на стадії ремонту проводиться в 2 етапи. Перший етап робіт – це так звані «брудні» роботи, здійснювані до нанесення обробки під час капітального ремонту. Простягається магістраль комунікацій з мідних трубок, по яких передається холодоагент, електропроводів і дренажного патрубка для відведення конденсату з внутрішнього блоку в призначене місце. Дренажний шланг – це гнучка трубка в діаметрі 16 мм, виготовлена ​​з полівінілхлориду аналогічного розміру. Якщо в кондиціонері передбачений зовнішній блок, то він також встановлюється на першому етапі. Якщо траса для кондиціонера перевищує довжину п’ятнадцять метрів, рекомендуємо додатково придбати опресування магістралі, що повністю виключить витік фреону. Важливо відзначити, що цей етап роботи благополучніше всього довірити професіоналам компанії Каміком, в іншому випадку, найменша неточність або помилка призведе до неможливості в подальшому монтувати кондиціонер.

Другий етап прокладання магістралі кондиціонера проводиться по готовності облицювання стін. Усередині кімнати на трасу встановлюється внутрішній блок, під’єднується зовнішній блок, проводиться  вакуумація фреонової магістралї і здійснюються роботи з налагодження кондиціонера.

Для чого потрібна вакуумація фреонової магістралі кондиціонера?

Вакуумний комплект дозволяє продовжити терміни експлуатації спліт-системи. Процедура вакуумаціі проводиться спеціальним вакуумним насосом, який підключається до зовнішнього блоку, і відкачує з трубопроводів кондиціонера повітря і вологу.

Таким чином, можна сміливо говорити про те, що прокладка магістралі кондиціонера – робота не проста і здійснювати її потрібно тільки кваліфікованим фахівцям. У будь-якому випадку, траса кондиціонера знадобиться рано чи пізно. Сьогодні вже неможливо уявити життя без кліматичних систем в приміщенні. Навіть при малому бюджеті, Ви можете прокласти трасу і тільки потім купити систему кондиціонування. І вам вже не доведеться видозмінювати зовнішній вигляд кімнати процесом прокладки траси, а лише встановити обладнання.

Затіваючи ремонт, згадайте про комфорт і прокладете трасу для кондиціонера. Його Ви можете купити навіть через кілька років, а ось ваша передбачливість зіграє Вам на руку. На сайті https://www.kamikom.com.ua/ ви можете отримати вичерпну інформацію з приводу підбору системи кондиціонування, досвідчені фахівці проконсультують вас у питаннях підбору та експлуатації кондиціонерів, гарантують якісне обслуговування устаткування та його монтаж.

[xyz-ihs snippet=”Services”]

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заповніть форму і отримайте розрахунок вартості робіт

    БудинокКвартираОфісМагазинПромислове приміщенняінше