fbpx

Установка кондиціонера в компанії Kamikom дає переваги завдяки привабливим акціям на обладнання для кондиціонування повітря, але найголовніше, співпраця з компанією також є гарантією того, що послуги будуть надані в узгоджену дату і за узгодженою ціною. Kamikom підходить до кожного клієнта індивідуально.

Від чого залежить установка кондиціонера, що впливає на вартість послуги?

Зазвичай установку кондиціонера можна виконати навіть за один день, – це установка пристроїв через стіну (внутрішній і зовнішній блоки кондиціонера розташовані з двох сторін однієї стіни і на одному рівні або на відстані до 3 метрів). Тоді витрати на складання зводяться до мінімуму. Така установка не вимагає розширення мідних ліній, і кондиціонер поставляється виробником з кількістю холодоагенту, необхідного для роботи. Фахівці компанії Kamikom точно оцінюють час установки кондиціонера, а також можливі витрати, пов’язані з ним. Вартість установки кондиціонерів буде змінюватися з кожним замовленням, тому що практично немає двох однакових установок, тому при оцінці враховуються такі чинники:

Вибір місця для установки кондиціонера

Розташування внутрішніх і зовнішніх блоків кондиціонера має вирішальне значення під час оцінки. При більшій масі зовнішнього блоку необхідно придбати додаткові посилені кронштейни, на яких буде встановлено пристрій.

Додаткові матеріали для установки кондиціонерів

Якщо внутрішні і зовнішні пристрої розташовані на великій відстані один від одного, це часто не обійдеться без використання додаткових матеріалів:

  • електричних кабелів
  • мідних труб
  • зливних труб для води з кондиціонера
  • якщо неможливо злити воду, також необхідний дренажний насос.

Розширення мідних ліній, що з’єднують пристрої, також означає, що після введення в експлуатацію необхідно доповнити установку холодоагентом (фреоном) для правильної роботи кондиціонера. Кількість фреону у новому пристрої зазвичай досить для 3 метрів мідних ліній між пристроями.

На вартість кондиціонування повітря також часто впливають переформування і проходження через стіни, які необхідно зробити. В залежності від побажань клієнта і можливості розміщення пристроїв іноді буває досить просвердлити стіну або дах, але є також ситуації, в яких клієнт бажає, щоб вся мідна установка була захована «в стіні», що вимагає додаткових робіт і витрат.

Найбільш вигідним варіантом для клієнта є планування установки кондиціонерів на етапі обробки квартири або будинку або під час ремонту. Завдяки цьому ви можете виконувати деякі необхідні роботи, такі як підключення мідних ліній до кондиціонера. Завдяки цьому після обробки стін буде доступна тільки підвіска, підключення та запуск пристроїв. Однак перевага такого рішення може полягати в тому, що всі елементи установки будуть залишатися практично невидимими (наприклад, прихованими в стінах, на підлозі або над стелею).

Звичайно, пристрої кондиціонування повітря представляють окрему вартість. Проте, у Kamikom також є дещо особливе для клієнтів в цьому відношенні. Спеціально для індивідуальних клієнтів компанія пропонує відмінні знижки на пристрої, придбані в компанії разом із встановленням.

Сервіс та установка кондиціонера

Компанія Каміком пропонує гарантійний та післягарантійний сервіс. Послуги розширені до обслуговування пристроїв кондиціонування повітря. 10-річний досвід роботи в галузі дозволяє використовувати сучасні рішення як при проектуванні, так і при установці системи кондиціонування повітря у замовника. Kamikom гарантує професійні консультації щодо вибору відповідних пристроїв кондиціонування повітря як для житлового будинку, так і для компаній.

[xyz-ihs snippet=”Services”]

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заповніть форму і отримайте розрахунок вартості робіт

    БудинокКвартираОфісМагазинПромислове приміщенняінше