fbpx

Установка кондиціонерів Львів – комфорт і безпека від КАМІКОМ

Кондиціонери – це пристрої, найважливішим завданням яких є регулювання температури повітря в приміщенні. Найсучасніші дозволяють не тільки охолоджувати, але і нагрівати повітря, а також контролювати, наприклад, рівень його вологості і фільтрувати повітря.

Мета систем кондиціонування повітря – забезпечити правильну температуру, вологість, чистоту і розподіл повітря в приміщеннях, щоб створити і підтримувати найбільш сприятливий для людей мікроклімат.

Плюси встановлення кондиціонера:

 • значно зменшує кількість тепла в приміщеннях – знижує ризик проблем зі здоров’ям, викликаних високими температурами,
 • дозволяє очищати повітря і усувати неприємні запахи,
 • ефективно охолоджує або обігріває приміщення, адаптуючись до погодних умов на вулиці,
 • дозволяє контролювати вологість – що створює в будинку приємну атмосферу.

Крім того, сучасні кондиціонери – це пристрої, які мають стильний дизайн, який ідеально вписується в простір будь-якого інтер’єру. Сьогодні кондиціювання в будинку більше не є розкішшю і стає необхідністю.

Компанія КАМІКОМ встановлює системи в будинках для однієї сім’ї, комерційних приміщеннях, ресторанах, весільних залах, а також у виробничих, промислових і складських приміщеннях. Кондиціонер повністю контролює параметри повітря не залежно від типу та площі.

Чому установка кондиціонера є розумним рішенням?

Як і кондиціонер в автомобілі, кондиціонер у вашому будинку або офісі вимагає регулярного технічного обслуговування. Сервіс кондиціонування повітря є основою правильно функціонуючого пристрою і гарантією безпеки. Навколишнє середовище в каналах кондиціонування повітря сприяє розвитку грибків і бактерій, які небезпечні для здоров’я і які потрапляють в приміщення разом з охолодженим повітрям. Регулярне обслуговування та чистка кондиціонера дозволяє уникнути неприємних наслідків для здоров’я від використання переваг кондиціонера.

Часті огляди і чищення позитивно впливаяють на якість повітря та стан пристрою. Недотримання цієї рекомендації виробника щодо очищення і / або заміни повітряних фільтрів не тільки призведе до зниження якості повітря в приміщенні, але і може привести до виходу обладнання з ладу.

Установка і ремонт кондиціонерів у Львові

Компанія КАМІКОМ як експерт в області кондиціонування повітря, пропонує своїм клієнтам широкий спектр послуг, серед яких:

 • вичерпна консультація при виборі правильного пристрою – Kamikom пропонує кондиціонери тільки відомих і шанованих брендів, в тому числі такі як Samsung або LG;
 • швидка доставка кондиціонерів з аксесуарами за вказаною адресою;
 • установка кондиціонера – щоб він працював повністю оптимально і без збоїв. Спеціалісти компанії виконують монтажні роботи з увагою до кожної деталі;
 • ремонт кондиціонерів – фірма Каміком надає сервісне обслуговування як по гарантії, так і після її закінчення. 
 • гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Незалежно від того, чи зацікавлені ви в установці або ремонті кондиціонера – зв’яжіться з консультантами компанії Kamikom. Ми надаємо конкурентоспроможні ціни і оперативне виконання кожного замовлення. Сучасне монтажне і сервісне обладнання, дозволяє надавати професійні послуги, пов’язані з кондиціонуванням повітря.  Фірма Каміком надає гарантію на усі послуги по монтажу та технічного обслуговування.

Вибираючи компанію Kamikom, ви можете бути впевнені в кращому обслуговуванні, приємній атмосфері і турботі про клієнтів. Ми здатні задовольнити навіть найвимогливіших клієнтів і забезпечити їм 100% задоволення. Завдяки цьому ми насолоджуємося зростаючим числом постійних клієнтів щодня.

 

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заповніть форму і отримайте розрахунок вартості робіт

  БудинокКвартираОфісМагазинПромислове приміщенняінше