fbpx
  • +38(073) 08 22 030
  • Пн-Пт 9:00-18:00 Сб 10:00-15:00
  • м. Львів вул. Трускавецька 2Б ЖК «Парус Smart»

Якщо пекуча спека відчувається все більше і більше, а включений вентилятор не покращує ситуацію, то, можливо, настає слушний час для прийняття рішення про купівлю та встановлення кондиціонера. Пам’ятайте, що наше самопочуття визначається одночасно кількома факторами, такими як внутрішня температура, вологість, швидкість повітря, його забруднення і кількість свіжого повітря в даному приміщенні. У конкретній окремій кімнаті кондиціонер може бути реалізований за допомогою окремих пристроїв, які зазвичай охолоджують приміщення і видаляють з нього зайву вологу. Такий пристрій є відмінним приладом, коли ми хочемо забезпечити себе свіжим, прохолодним повітрям. Однак, перш ніж прийняти остаточне рішення про його купівлю, варто ознайомитися з конструкцією і експлуатацією популярних систем кондиціонування повітря.

Добре функціонуюча система вентиляції є обов’язковою для кожного будинку. Це необхідно в першу чергу для нашого здоров’я і благополуччя, а також для хорошого стану самої будівлі. Погано вентильовані інтер’єри схильні до тривалого впливу вологи і цвілі.

Тому правильно спроектована і побудована вентиляція повинна:

  • забезпечити повітрообмін на рівні не нижче вимог будівельних норм;
  • дозволити регулювати інтенсивність провітрювання – вночі і тим більше під час нашої відсутності;
  • працювати безперервно – щоб повітря завжди було досить свіжим (наприклад, вентиляція шляхом відкривання вікон не забезпечує його);
  • працювати так, щоб це не було обтяжливим для членів сім’ї, тихо, не викликаючи протягів і без необхідності частого обслуговування.

У чому різниця між вентиляцією і кондиціонуванням повітря?

Різниця між вентиляцією і кондиціонуванням дуже велика. Вентиляція є завжди коли в будь-якому приміщенні є вікна або вентиляційні канали. Звичайно, вона не завжди працює правильно, але навіть невеликого повітряного потоку досить, щоб можна було відмітити явище вентиляції. На практиці його основна роль полягає в подачі свіжого повітря в приміщення і видалення використаного або забрудненого повітря. Повітря всередині повинен проходити через дифузори або прочинені вікна і виходити через вентиляційні канали. Для традиційної вентиляції характерна відсутність впливу на параметри повітря. Тільки збірка рекуперативних модулів змінює цю ситуацію – тоді відпрацьоване повітря відновлюється. Неважко здогадатися, що без адекватної вентиляції комфортно в будь-якому інтер’єрі не буде.

Завдання кондиціонування повітря абсолютно різні. Як випливає з назви, кондиціонер відповідає за підтримання мікроклімату в приміщенні, що характеризується бажаними властивостями, такими як температура і вологість. Іншими словами, кондиціювання повітря в першу чергу відповідає за підтримання теплового комфорту і відповідного рівня вологості в даному інтер’єрі. При такому підході термічний комфорт зазвичай означає температуру, яка знижена щодо температури зовнішнього повітря. Це пов’язано з тим, що в літні місяці частіше використовується кондиціонер, головним чином для зниження температури в приміщенні.

Тому легко здогадатися, що в деяких випадках одночасна робота вентиляції і кондиціонування повітря є економічною помилкою. Це відбувається, наприклад, в літні місяці, коли кондиціонер знижує температуру в приміщенні, а гаряче повітря, що надходить через відкриті вікна, постійно підвищує температуру. Тому важливо, щоб вентиляція і кондиціювання повітря працювали добре – подача свіжого повітря, звичайно, необхідна, але її не може бути занадто багато, тому що робота кондиціонера буде неефективною.

Системи кондиціонування в компанії КАМІКОМ Компанія Kamikom існує на ринку понад 10 років, і займається оптовою та роздрібною торгівлею приладами, матеріалами та аксесуарами з широко відомої індустрії вентиляції і кондиціонування. Зокрема фірма пропонує вентиляційні канали та фітинги круглого і прямокутного перерізу, побутові і промислові вентилятори, димохідні системи і системи розподілу гарячого повітря від камінів, вентиляційні та рекуперативні блоки, розподільні вентиляційні системи для житлових будинків, кондиціонери. Окрім продажу приладів досвідчені фахівці встановлюють системи вентиляції та кондиціонування на професійному рівні та по помірній ціні.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заповніть форму і отримайте розрахунок вартості робіт