fbpx

Вентиляція в ці дні є необхідним мінімумом в кожному будинку. Її основне завдання – забезпечити обертання повітря в приміщенні, щоб забезпечити комфорт роботи і життя людей, що знаходяться в будівлі. Добре зроблена вентиляція гарантує відсутність проблем з вологою і, отже, цвіллю і грибком. Це також позитивно впливає на наше здоров’я і благополуччя. Ось чому так важливо вибрати тип і потужність установки відповідно до потреб.

Комфорт функціонування в обмеженому просторі залежить від багатьох факторів. Одним з них є оптимальний потік повітря і його правильна температура. Щоб забезпечити найкращі умови, варто прийняти рішення про встановлення професійної механічної вентиляції. Таким чином, ви можете досягти оптимальних результатів з точки зору якості повітря. В даний час ви можете вибрати один з декількох типів вентиляції – варто ознайомитися з різними типами вентиляції, щоб адаптувати їх до умов, в яких вони будуть використовуватися.

Типи вентиляції

Типи вентиляції, пропоновані сучасними технологіями, включають:

  • Гравітаційний тип, в іншому природний, з використанням вертикальних вентиляційних каналів і перепадів тиску між ними (так звана тяга димоходу). Тут немає рекуперації тепла, тому витрати на опалення взимку можуть бути набагато вище. Також неможливо управляти системою;
  • Механічні припливні, витяжні і припливно-витяжні механічні типи – в яких за роботу установки відповідають центральні вентилятори – система заснована на мережі повітропроводів, які відбирають повітря з приміщень. Перевага – можливість контролювати вентиляцію і температуру повітря;
  • Механічний припливно-витяжної тип з рекуперацією ( рекуперація тепла) – це саме технологічне рішення (але в той же час найдорожче). Обмін повітря доповнюється рекуперацією тепла з відпрацьованого повітря (в залежності від сезону року він має різну температуру, тому може нагріватися і охолоджуватися).

З економічних причин гравітаційна вентиляція найчастіше використовується в будинках на одну сім’ю і в багатоквартирних будинках. Інші системи пов’язані з більш високими витратами, але варто відзначити, що їх експлуатація дозволяє скоротити інші витрати в перші місяці використання.

Незалежно від того, який тип вентиляції вважається придатним для потреб користувача, вона повинна відповідати певним загальним умовам:

  • гарантувати досягнення оптимального мікроклімату і якості повітря і тим самим захистити від вологи, цвілі, грибків і інших алергенних факторів;
  • дозволяти знизити рівень шуму – як всередині, так і зовні будівлі;
  • мати регульований характер – в залежності від поточних умов можна знизити швидкість і силу повітрообміну;
  • знизити витрати, пов’язані з використанням теплової енергії;
  • не викликати протягів, але в той же час ефективно знижувати вміст таких речовин, як окис вуглецю та двоокис вуглецю, тютюновий дим, інші побічні продукти, що виникають в повітрі.

Установка вентиляційної системи компанією Kamikom

Важливим етапом в організації припливно-витяжної вентиляції в приватному будинку є правильна установка системи. Ви можете вибрати якісне обладнання у компанії Kamikom. Фахівці з монтажу виконають свою роботу, акуратно звертаючись до завдань, заданих інженером, поєднуючи їх з високою кваліфікацією і багаторічним досвідом роботи.

Тільки правильні і професійні дії на всіх етапах роботи – від створення комерційної пропозиції до введення в експлуатацію – дозволять правильно впровадити внутрішню інженерну систему – загальну обмінну вентиляцію з рекуперацією тепла. В результаті ви отримуєте якісне і здорове повітря всередині кожної кімнати, в яких міститься правильна кількістькисню. Завдяки цьому ви можете поліпшити якість сну і своє самопочуття. На додаток до позитивних результатів для здоров’я рекуператор забезпечує значну економію витрат, пов’язаних з системою опалення та кондиціювання повітря.

[xyz-ihs snippet=”Services”]

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заповніть форму і отримайте розрахунок вартості робіт