fbpx
  • +38(073) 08 22 030
  • Пн-Пт 9:00-18:00 Сб 10:00-15:00
  • м. Львів вул. Трускавецька 2Б ЖК «Парус Smart»

Кондиціонери – це пристрої, найважливішим завданням яких є регулювання температури повітря в приміщенні. Найсучасніші дозволяють не тільки охолоджувати, але і нагрівати повітря, а також контролювати, наприклад, рівень його вологості і фільтрувати домішки.

Встановлення кондиціонерів дозволяє:

  • значно зменшити кількість тепла в приміщеннях – знижує ризик проблем зі здоров’ям, викликаних високими температурами,
  • дозволяє очищати повітря і усувати неприємні запахи,
  • ефективно охолоджувати або обігрівати приміщення, адаптуючись до погодних умов на вулиці,
  • дозволяє контролювати вологість – що створює в будинку приємну атмосферу.

 Крім того, сучасні кондиціонери – це пристрої, які мають стильний дизайн, який ідеально вписується в простір будь-якого інтер’єру.

Продаж систем кондиціонування

Якщо ви хочете встановити в своєму будинку систему кондиціонування, ми запрошуємо вас ознайомитися з пропозицією компанії Kamikom. Придбані кондиціонери можуть бути встановлені компанією за найнижчими цінами.

На що звернути увагу при виборі кондиціонера?

В даний час кондиціонери оснащені безліччю додаткових функцій. Ви повинні подумати про те, що саме потрібно, а від чого можна відмовитися, а потім провести аналіз витрат на покупку, збірку і експлуатацію. Крім визначення потужності і типу кондиціонера, необхідно враховувати рівень шуму, який він випромінює, функцію регулювання повітряного потоку і температури, а також автоматизацію, яка може бути більш-менш складною. Крім того, він може мати безліч інших корисних функцій, наприклад, автоматичний перезапуск після збою живлення, швидке охолодження, нічний режим або програмування щоденного циклу.

Монтаж і запуск роботи кондиціонерів

У компанії Kamikom працюють висококваліфіковані співробітники, які постійно підвищують свою кваліфікацію, беручи участь в тренінгах і курсах. Саме тому фахівці компанії можуть надати послуги найвищої якості, пов’язані з установкою систем кондиціонування. Усі співробітники мають сертифікати, що дозволяють установку систем кондиціонування і вентиляції, завдяки яким на встановлені пристрої зберігається гарантія виробника.

Сервіс та обслуговування в Kamikom

Належне обслуговування кондиціонерів забезпечує їх тривалу експлуатацію і зручність використання. Саме тому Каміком пропонує комплексне гарантійне і післягарантійне обслуговування. Постійне сервісне обслуговування забезпечує максимально безпроблемну і швидку допомогу в разі збоїв кондиціонування.

Кваліфікований персонал Kamikom надасть необхідну інформацію і відповість на усі запитання. Великий досвід і знання сучасних технічних рішень гарантують професіоналізм та вірність реалізованих інвестицій, як з точки зору дизайну, так і реалізації.

Кондиціонери, які пропонує компанія Kamikom, мають сертифікати, що їх вимагає законодавство України та ЄС. Завдяки сертифікатам ви можете розраховувати на довготривалу експлуатацію кондиціонера. Kamikom гарантує надійність і своєчасність виконання зобов’язань. Послуги в області поставки, монтажу, обслуговування та обслуговування систем кондиціонування від компанії Kamikom здійснюються у Львові та найближчих містах. Консультанти з продажу зустрінуться з вами в зручний для вас час і в зручному для вас місці. Співпраця з клієнтом починається із зустрічі в призначеному місці і включає в себе консультації щодо вибору правильного пристрою кондиціонування повітря. Після того, як ви зробите свій вибір і пристрій кондиціонування повітря, ви можете розраховувати на обслуговування і ремонт.

[xyz-ihs snippet=”Services”]

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заповніть форму і отримайте розрахунок вартості робіт