fbpx

Вентиляція та вентиляційні системи в сучасному світі є основним фактором оцінки комфорту в житлових будинках. Циркуляція повітря необхідна для підтримки правильних параметрів повітря. Таким чином, кондиціювання повітря в першу чергу орієнтовано на використання технологічних процесів для підтримки повітря із заданими вимогами з мінімальними фінансовими витратами.

Забезпечення належних умов в будівлях є надзвичайно важливою проблемою, особливо для людей, які проживають в них. У зв’язку з переважною тенденцією будівництва енергоефективних будинків виникла проблема накопичення водяної пари і зросла концентрація внутрішніх забруднювачів. Ось чому ефективна вентиляція грає таку важливу роль.

Через забруднення ми щодня вдихаємо різні види забруднень. Ці небезпеки зводяться до мінімуму завдяки добре підібраній і продуманій системі вентиляції.

Установка вентиляції має важливе значення. Що ми отримуємо?

  • оптимальну температуру
  • підтримку належної вологості повітря
  • захист від цвілі і бактеріального росту
  • зменшення забруднення
  • поліпшення якості повітря (свіжа подача).

У зв’язку з поділом, вентиляція може бути класифікований наступним чином:

Гравітаційна вентиляція – це застарілий метод циркуляції повітря в приміщеннях, що працює за принципом різниці температур і, отже, щільності повітря. На жаль, система має істотні недоліки: від відсутності економії (немає контролю при проходженні холодного повітря). Додатковим недоліком є ​​те, що система не працює влітку.

Механічна вентіляція с складається з нагнітання і видалення використаного повітря через вентилятори. Це не залежить від зовнішніх умов. Крім того, ми можемо регулювати кількість надувного або витяжного повітря і його температуру. Механічну вентиляцію можна розділити на додаткові підгрупи, тобто загальну вентиляцію, припливну вентиляцію, витяжну вентиляцію і припливно-витяжну вентиляцію. Крім того, кожна вентиляція може бути додатково оснащена охолоджуючими чи зволожуючими елементами, а також теплообмінниками. Існує також можливість вентиляції з сушінням, що зменшує кількість вологи в повітрі.

Цей тип вентиляції зазвичай встановлюється в багатоквартирних житлових будинках. Система включає в себе повітропровід вихлопних газів, вентиляційні канали, решітки вихлопних газів, розташованих в місцях. Припливно витяжні установки широко використовуються в якості систем механічної вентиляції в житлових будівлях, школах і університетах, а також в сервісних і спортивних об’єктах.

Енергозберігаюча механічна припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією дозволяє рекуперацію тепла. Ключовим елементом є рекуператор, тобто пристрій, який нагріває прохолодний зовнішнє повітря теплим, використаним повітрям, що видаляється з приміщень взимку. Теплообмінник дозволяє охолоджувати тепле повітря, що надходить зовні, холодним повітрям, що видаляється з будинку.

Встановлення вентиляційних систем

Пропозиція компанії Kamikom включає в себе повний спектр монтажних послуг та професійного вентиляційного обладнання для офісу, магазину, комерційних приміщень та інших об’єктів. Компанія надає кращі рішення для вентиляції для компаній і підприємств протягом багатьох років, і спеціалізовані співробітники фірми пропонують свою підтримку на протязі всього процесу установки. Kamikom надає безкоштовні консультації та підбір і установку відповідних пристроїв. Кожне замовлення виконується індивідуально відповідно до очікувань клієнтів.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заповніть форму і отримайте розрахунок вартості робіт

    БудинокКвартираОфісМагазинПромислове приміщенняінше