fbpx

Приймаючи рішення про покупку кондиціонера, пам’ятайте, що його правильна робота багато в чому залежить від правильної установки. Фахівці компанії Kamikom професіонали, які працюють відповідно до інструкцій виробника та діючими правилами. Не варто економити на установці кондиціонера. В рамках професійної установки кондиціонування повітря або вентиляції ви можете розраховувати на перевірку працездатності кондиціонера і герметичності системи охолодження. Для установки кондиціонера необхідні спеціальні інструменти, а сам холодоагент повинен дозувати відповідно до закону особою з відповідною кваліфікацією, якою ми володіємо. Установка кондиціонера людиною без кваліфікації і відповідних сертифікатів може привести до втрати гарантії.

Комплексні послуги кондиціонування повітря від KAMIKOM:

  • Проектування установки кондиціонування повітря на основі потреб клієнта.
  • Вибір пристроїв з дуже широкого асортименту продукції від багатьох кращих світових виробників.
  • Установка кондиціонера.
  • Короткі терміни встановлення в місті Львів та околицях.
  • Доступні ціни.
  • Гарантія на обладнання терміном до 7 років.

Що дає кондиціонер

Кондиціонер зводиться до обробки повітря для досягнення і забезпечення необхідних якісних параметрів в певних приміщеннях. Таким чином, кондиціонер підвищує комфорт людей, що знаходяться в приміщеннях, де він правильно використовується.

Чому кондиціонер може поліпшити комфорт життя?

Залежно від характеру і призначення приміщень, все більше вимог пред’являються до параметрів повітря. У житлових кімнатах повинні дотримуватися такі умови:

Температура, відносна вологість, рух повітря (швидкість) повинні відповідати в залежності від кількості людей, що знаходяться в приміщенні, типу виконуваної роботи, одягу людей, температури поверхні пристроїв, встановлених в приміщенні, і кількості цих пристроїв і т. Д.

Повітря не повинно містити ніяких неприємних запахів, а вміст домішок має бути нижче максимально допустимої концентрації. Одним словом, свіже повітря повинно бути забезпечений в приміщеннях, де присутні люди.

Рівень шуму в приміщенні не повинен перевищувати допустимого значення. Установка повинна бути виконана з матеріалів з відповідними акустичними параметрами, а пристрої повинні працювати тихо.

Тепловий комфорт досягається, коли люди не відчувають холоду, спеки та протягів. Завдання створення комфортних умов полягає в забезпеченні умов теплового комфорту протягом всього року, тобто добробуту людей у ​​всіх житлових приміщеннях – з приростом прохолоди влітку і втратою тепла взимку.

Місце установки кондиціонера

Залежно від типу пристрою, будь то портативний або стаціонарний, необхідно вибрати для нього зручне місце, яке гарантуватиме його ефективну і правильну роботу, і в той же час кондиціонер не буде негативно впливати на дизайн інтер’єру або заважати повсякденній роботі. Правильно встановлений пристрій допоможе запобігти м’язовим болям і застуді, які часто є наслідком протягів.

Спліт системи кондиціонування повітря зазвичай розміщуються під стелею, тому що саме тут відбувається найбільш інтенсивне змішування гарячого і охолодженого повітря.

Щоб пристрій працював правильно, між ним і стелею і з боків має бути достатньо місця. Тільки так повітряні потоки не будуть блокуватися, що дозволить їм вільно перемішуватися. Кондиціонер слід встановлювати на відстані не менше 20 см від стелі і не менше 30 см від будь-яких перешкод з боків пристрою.

Рекомендується встановлювати пристрій на стіні з вікном, якщо це можливо, над ним або поруч з ним.

[xyz-ihs snippet=”Services”]

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заповніть форму і отримайте розрахунок вартості робіт

    БудинокКвартираОфісМагазинПромислове приміщенняінше