fbpx

Коли літо наближається, ми все частіше думаємо про кондиціони, які в спекотні дні приносять нам полегшення. В даний час кондиціонер більше не є розкішшю, яку можуть собі дозволити лише деякі. Виробники пропонують пристрої, які не тільки практичні, але досить по прийнятним цінам.

Що таке кондиціонер?

Кондиціонер являє собою охолоджувальний пристрій з функцією обігріву, який використовується для зниження (або підвищення) температури в приміщенні. Він також може регулювати вологість (кондиціонери з так званої повної системою кондиціонування). Зверніть увагу, що кондиціонер не забезпечує вентиляцію приміщення – він не подає свіже повітря в приміщення і не випускає використане.

Які бувають типи кондиціонерів?

Залежно від способу установки, застосування, технічних можливостей приміщення, кондиціонери діляться на:

Настінні кондиціонери – агрегат, найчастіше пов’язаний з кондиціонуванням повітря. Широкий вибір форм, кольорів і низька ціна гарантують високу популярність цього рішення. В даний час виробники конкурують в ергономіці і естетиці цих пристроїв і пропонують різні кольори панелей, починаючи від дзеркальних, закінчуючи елегантним металом. Широкий вибір кондиціонерів представлений на сайті https://www.kamikom.com.ua/.

Касетні кондиціонери – призначені для установки на підвісні стелі. Найбільш поширеним місцем, де використовується це рішення, є офіси і службові приміщення.

Канальні кондиціонери – внутрішній блок залишається прихованим в просторі між стелями або в технічному приміщенні, а повітря транспортується через вентиляційні канали. Перевага цього рішення полягає в простому поєднанні системи кондиціонування і вентиляції, однак слід пам’ятати, що таке рішення слід планувати на етапі будівництва через необхідність прокладки вентиляційних каналів.

Стельові кондиціонери – це потужні пристрої, які найчастіше використовуються в магазинах або приміщеннях, де існує велика потреба в холодних або великих кубатурах, що вимагають сильної вентиляції, і немає можливості використання касетних або канальних кондиціонерів. Перевагою цього рішення є використання одного центрального високопродуктивного блоку, який може замінити кілька настінних кондиціонерів.

Віконні кондиціонери – вбудовані по так званій технології моноблок – тут немає поділу на зовнішній і внутрішній блок. Перевагою такого рішення є відсутність проводів на фасаді будівлі. Відсутність з’єднань між пристроями виключає ризик витоку холодоагенту. Це пристрій не вимагає спеціального устаткування, тому ви можете встановити кондиціонер самостійно. Однак це рішення набагато менш популярні через необхідність перебудовувати вікно так, щоб сторона високого тиску знаходилася зовні будівлі, а частина низького тиску (охолодження) була всередині.

Кондиціонери Multi Split – це система, яка дозволяє підключати кілька внутрішніх блоків до одного агрегату. В даний час виробники допускають підключення декількох блоків будь-якого типу, тобто один блок може одночасно підтримувати блок настінного, касетного і канального типу. Діапазон ефективності таких рішень варіюється від 4 до 16 кВт і дозволяє підключати до 8 внутрішніх блоків до одного зовнішнього блоку.

Системи VRF – це модульна система кондиціонування повітря, в якій багато внутрішніх блоків можуть бути підключені до одного зовнішнього блоку, кількість що надходить хладагента плавно регулюється відповідно до потреби. Це найсучасніші рішення з високою ефективністю, призначені для великих і сучасних об’єктів, де централізоване кондиціювання є кращим рішенням, що гарантує естетику і комфорт як влітку, так і взимку. Діапазон продуктивності таких систем становить 20 кВт і закінчується 900 кВт.

Компанія Kamikom продає, встановлює і обслуговує кондиціонери всіх типів. Широкий асортимент обладнання як для тих, хто цінує розумні ціни, так і продукцію відомих брендів, для тих, хто вимагає комфорт найвищої якості.

[xyz-ihs snippet=”Services”]

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заповніть форму і отримайте розрахунок вартості робіт