fbpx
  • +38(073) 08 22 030
  • Пн-Пт 9:00-18:00 Сб 10:00-15:00
  • м. Львів вул. Трускавецька 2Б ЖК «Парус Smart»

Занадто сухе повітря викликає проблеми з диханням, кольором обличчя, може викликати кашель або ослаблення імунної системи. Якість повітря і рівень зволоження впливають на роботу практично всього організму. Сухе повітря означає більш швидке висихання і подразнення слизових оболонок, а значить – більш часті інфекції. Все це робить необхідним мати вдома правильне обладнання, яке буде ефективно зволожувати повітря – не тільки в опалювальний період, а й протягом усього року. Звичайно, спеціальні зволожувачі найкраще підійдуть для цієї ролі.

Навіщо потрібен зволожувач?

Зволоження повітря особливо необхідно восени і взимку, коли опалення робить повітря в квартирі надзвичайно сухим. Деякі відразу помічають зміни (будуть проблеми з диханням, брак концентрації), інші – тільки через деякий час (волосся стає сухим, з’являються проблеми з кольором обличчя).

Як це виправити? Перш за все, варто купити гігрометр і перевірити рівень вологості у вашій квартирі. Якщо він вище прогнозованого на 30% – відмінно. Ще краще, якщо він коливається між 40-60% (ідеальний стан для житла). Якщо воно менше (і дуже ймовірно), ваше здоров’я знаходиться в небезпеці.

Звичайно, краще рішення – це купити зволожувач повітря, який дозволить вам підтримувати вологість у вашій квартирі, ідеальну для життя. Найсучасніші моделі не тільки зволожують, а й іонізують і очищають повітря.

Типи зволожувачів повітря

Традиційні зволожувачі

Іншими словами – неелектричні зволожувачі. Їх конструкція і експлуатація прості – це керамічні або сталеві контейнери, які використовуються для підвішування на радіаторі. Тепло від радіатора змушує воду в них випаровуватися і, таким чином, – м’яко зволожує повітря.

Переваги. Вони недорогі, не споживають електрику, не займають багато місця.

Недоліки. Низька продуктивність і обмежена робоча поверхня.

Парові зволожувачі

Вони виробляють теплий пар. Їх метод роботи простий і нагадує принцип традиційних зволожувачів. Вода в баку нагрівається. Зовнішнє повітря, що надходить в зволожувач, змішується з частинками холодної води. Отриманий таким чином пар викидається в приміщення пристроєм. Пар стерильний (нагрів знищує бактерії), невидимий і м’яко підвищує температуру в приміщенні.

Переваги. Підігрів води усуває бактерії і мікроби (такий зволожувач підходить для дитячої кімнати).

Недоліки. Він споживає відносно багато електроенергії. Теплий пар може турбувати вас в спекотні літні дні.

Випарні зволожувачі

Вони виробляють холодний пар. Замість обігрівача вони оснащені барабаном або картриджем. Після наливу води в пристрій і його включення усмоктуване повітря зволожується і викидається назовні за допомогою вентилятора. Це створює невидимий, прохолодний пар.

Переваги. Низький рівень споживання енергії. Можливість використання ароматерапії.

Недоліки. Гучна робота (пристрій гуде, що може бути неприємно, особливо в невеликих приміщеннях).

Ультразвукові зволожувачі

Їх вібрації не чути людському вуху, а деякі домашні тварини їх чують – собаки, кішки, щури. У зволожувачів ультразвук використовується для руйнування молекул води і створення пару.Пар, що випромінюється вентилятором зовні, в залежності від моделі, може бути прохолодним або теплим, або – прохолодним і теплим (це рішення використовується в більшості моделей). Більшість ультразвукових зволожувачів повітря мають вбудований гігрометр, який дозволяє контролювати стан гідратації.

Переваги. Він дуже енергозберігаючий та тихий (для людей), він регулюється (в більшості моделей). Він також універсальний (більшість моделей мають функцію «холодний і гарячий пар»).

Недоліки. Необхідно регулярно змінювати фільтр. Ультразвук дратує домашніх тварин.

Зволожувач повітря ціна Коли справа доходить до ціни такого пристрою, багато що залежить від типу, функції та продуктивності пристрою. На сайті https://www.kamikom.com.ua/ можна підібрати зволожувач повітря по найдоступнішим цінам від відомих світових брендів. Компанія Kamikom пропоную ціни від декількох сот гривень до сучасних багатофункціональних зволожувачів по більшій ціні. Незважаючи на модель та бренд пристрою Компанія Каміком надає гарантію на якісну роботу устаткування. Досвідчені менеджери компанії проконсультують у питаннях вибору та дадуть рекомендації з експлуатації.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заповніть форму і отримайте розрахунок вартості робіт