fbpx

Зволожувач повітря в дитячу кімнату. Вибір хорошого зволожувача для кімнати вашої дитини – справа непроста. Є кілька чинників, які ми повинні враховувати, щоб вибрати дійсно хороший зволожувач. І в опалювальний сезон це дійсно важливе питання. Занадто сухе повітря ускладнює боротьбу із застудою, хрипотою, кашлем і негативно впливає на шкіру і волосся. Чи знаєте ви, що оптимальна вологість в кімнаті, в якій ми спимо, становить близько 40-60%? Тільки професійні електричні зволожувачі можуть забезпечити такі параметри.  Якщо вологість в кімнаті нижче, вам слід серйозно подумати про покупку зволожувача, особливо коли мова йде про дитячу кімнату.

Зволожувач повітря в дитячій кімнаті

Дорослі зазвичай дуже обережно підходять до потреб малюка. В даний час все більше і більше людей вважають за краще купувати зволожувач для дитячої кімнати, який незамінний під час опалювального сезону і літньої спеки.

Варто знати!

Вибираючи зволожувач для дитячої кімнати, варто звернути увагу на моделі, призначені для дітей з алергією, оснащені фільтрами, які видаляють забруднення і алергени.

Які є типи зволожувачів?

 • парові
 • традиційні
 • ультразвукові
 • випаровуючі

Парові зволожувачі – працюють за тим же принципом, що і чайники – нагрівають воду і, таким чином, виробляють пар для зволоження приміщення. Звичайно, їх плюс в тому, що туман очищений від бактерій і мікробів. Однак, з іншого боку, вони опалюють приміщення (взимку це не турбує, але влітку це може бути проблемою) і споживають багато електроенергії.

Традиційні зволожувачі повітря – це просто контейнери з кераміки або металу, які підвішені на радіаторах. Вони найбільш економічні, тому що вони зовсім не споживають електрику, але вони не дуже ефективні.

Ультразвукові зволожувачі – тихі і універсальні, в залежності від моделі вони можуть генерувати теплий або прохолодний пар. Цей тип зволожувача руйнує молекули води ультразвуком і, таким чином, генерує пар. Вони ефективні, більш дорогі часто мають вбудований гігростат, який постійно вимірює рівень вологості в приміщенні і включає обладнання при необхідності.

Випаровуючі зволожувачі повітря – вони використовують повітря, пропускають його через спеціальний фільтр, просочений водою, і використовують вітряк, щоб розпорошувати пар в кімнаті. Фільтр слід змінювати кожні кілька місяців. Вони досить гучні.

На що звернути увагу при виборі зволожувача для дитячої кімнати?

 • продуктивність – повинна бути адаптована до розміру кімнати
 • ємність водяного контейнера – щоб не виявилося необхідності додавати воду кожні 3 години
 • вбудований гігрометр – це значно полегшує завдання, нам не потрібно купувати додаткове обладнання для визначення вологості, завдяки цій функції зволожувач відключається, коли вологість досягає бажаного значення.
 • фільтри – було б ідеально, якби зволожувач мав фільтр hepa, який очищає повітря від алергенів, пилу і бруду.
 • іонізація повітря – корисна функція, яка полягає в генеруванні негативних іонів, які позитивно впливають на наше самопочуття і здоров’я.

Крім того, варто підкреслити, що дитяча кімната перед сном повинна завжди вентилюватися, а температура не повинна перевищувати 20 градусів С.

Можливості сучасних очищувачів дозволяють надати максимально якісне і чисте повітря для самих маленьких. Його якість має велике значення для їх щасливого і здорового дитинства. Ось чому в компанії Kamikom пропонується широкий вибір зволожувачів повітря по найдоступнішим цінам в країні. Широка лінійка обладнання від відомих та надійних брендів з гарантією на продукцію. Для отримання більш детальної інформації та консультації перейдіть на сайт компанії

 

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заповніть форму і отримайте розрахунок вартості робіт

  БудинокКвартираОфісМагазинПромислове приміщенняінше