fbpx
  • +38(073) 08 22 030
  • Пн-Пт 9:00-18:00 Сб 10:00-15:00
  • м. Львів вул. Трускавецька 2Б ЖК «Парус Smart»

Ми часто звинувачуємо наше нездужання в осінню та зимову погоду. Сухе повітря в нашій квартирі може викликати загальну слабкість нашого тіла. Дослідження показали, що багато людей, які постійно перебувають на сухому повітрі, скаржаться на проблеми з диханням, погіршення пам’яті і проблеми з концентрацією. У нас можуть бути проблеми зі сном, і ми помітимо зміни шкіри і поява волосся. У деяких випадках висушене повітря буде сприяти інфекцій і росту бактерій, що негативно позначиться на нашому здоров’ї, особливо для дітей. Якщо ви починаєте відчувати будь-якої з цих симптомів, це ознака того, що потрібно придбати зволожувач повітря.

Який зволожувач повітря вибрати?

Паровий зволожувач

Це найпопулярніший тип зволожувачів повітря, робота якого заснована на виробництві теплого пару з води в резервуарі. Після наливання води і включення зволожувача вода нагрівається до появи водяного пару. Також слід пам’ятати про додаткові функції цього типу зволожувачів. Через те, що пар стерильний, так як більшість бактерій знищується при нагріванні, парові зволожувачі можуть діяти як основні очисники повітря.

Ці типи зволожувачів відмінно підходять для дитячої кімнати, в основному завдяки аспекту додаткового очищення повітря.

На жаль, є деякі недоліки.Пристрій такого типу споживає досить багато енергії, більш того, у спекотні дні теплий пар може трохи заважати підвищуючи температуру у кімнаті. Однак, якщо ми шукаємо просте рішення, наприклад, для дитячої кімнати, і маємо намір використовувати його восени-взимку або ранньою весною, паровий зволожувач повітря повинен відповідати всім вимогам.

Випарний зволожувач

На відміну від парових зволожувачів, випарний замість теплого створює пар холодної води. Принцип роботи досить простий. Замість нагрівача пристрій оснащений спеціальною камерою і фільтруючим картриджем. Повітря з приміщення всмоктується в пристрій, зволожується, а потім викидається за допомогою вентилятора.

Звичайно, як і у випадку з паровим пристроєм, тут є як плюси, так і мінуси. Перш за все, випарні зволожувачі споживають набагато менше енергії, крім того, можна використовувати ароматерапію з використанням спеціальних масел або ароматизованих картриджів.

На жаль шум, створюваний вентилятором, досить гучний, що унеможливлює його використання у дитячих кімнатах.

Ультразвуковий зволожувач

Цікавою альтернативою обом вищенаведеним варіантів є ультразвукові зволожувачі, які використовують дуже високочастотні звукові хвилі, які не може почути для людини. Ці хвилі розбивають частинки води і створюють тонкий пар, який потім розпорошується в кімнаті за допомогою вентилятора. Цікаво, що викидається пар може бути як гарячим, так і холодним. У сучасних моделях також є вбудований гігрометр, який дозволяє відстежувати зміни вологості в приміщенні.

Найбільшими перевагами, ймовірно, є енергоефективність і досить тиха робота, а особливість – можливість налаштування і вибору режиму роботи – холодний або теплий пар. Є, звичайно, деякі недоліки. Перш за все, не забувайте регулярно міняти фільтри – якщо ви забудете про це, пар буде забруднений, що в свою чергу виключає використання пристрою в дитячій кімнаті.

Також звернемо увагу на те, як працює пристрій – ультразвукові хвилі. Хоча вони не чутні для людей, вони можуть дратувати домашніх тварин, особливо кішок і собак.

Чи потрібен взагалі зволожувач?

Звичайно, це не є обов’язковим елементом обладнання квартири або будинку, але варто пам’ятати, що в осінньо-зимовий період, коли опалення йде повним ходом, а за вікном скрипить мороз, вологість в приміщенні падає до декількох відсотків. Це негативно впливає на багато аспектів нашого благополуччя, здоров’я і зовнішності.

Брак концентрації, проблеми з диханням, характерна захриплість, сухість волосся і шкіри – це лише деякі з наслідків, пов’язаних з сухим повітрям. Якщо у нас є гігрометр – прилад для вимірювання вологості повітря – варто вимірювати рівень вологості в окремих приміщеннях.

Підводячи підсумок – де придбати?

Компанія Kamikom пропонує широкий вибір різноманітних моделей усіх типів зволожувачів повітря від світових брендів. Менеджери компанії з радістю дадуть відповідь на усі хвилюючі питання, проконсультують у виборі пристрою та нададуть інформацію з використання зволожувача. Уся продукція на сайті https://www.kamikom.com.ua/ має гарантію якості та відрізняється доступними цінами, що також є позитивним фактором в виборі компанії продавця.

[xyz-ihs snippet=”Services”]

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заповніть форму і отримайте розрахунок вартості робіт