fbpx

Зволожувач використовуються для підвищення рівня вологості в приміщенні. Якщо повітря занадто сухе, це може вплинути не тільки на наш комфорт, але і на роботу дихальної системи, голос, стан шкіри або здатність концентруватися. Коротше кажучи, занадто сухе повітря шкідливий для нашого здоров’я.

На жаль, за певних умов, особливо коли ми інтенсивно опалюємо будинок або квартиру, рівень вологості значно падає, викликаючи вищезазначені симптоми. Все це робить доцільним наявність відповідного пристрою, який буде підтримувати рівень вологості на рівні 40-60%.

Зволожувач з іонізатором – як він працює?

Моделі, які підтримують функцію іонізації, особливо популярні на ринку. Це стосується стрворенню негативно заряджених іонів, тобто аніонів, які нейтралізують позитивні іони, що містяться в повітрі, що може привести до гіпоксії. Важливо відзначити, що іонізація також забезпечує ефективну очистку повітря.

Зволожувач – який вибрати?

Звичайно, вибір моделі з іонізатором – це тільки півсправи. Необхідно звернути увагу на ефективність реалізації основних функцій, в тому числі пов’язаних з відповідним зволоженням повітря.

Продуктивність пристрою в цьому відношенні багато в чому залежить від його типу. В даний час ми можемо назвати 3 з них:

  • парові зволожувачі повітря – оснащені водяним баком з підігрівом. Коли частинки повітря змішуються з ним, всі бактерії і домішки видаляються. Повітря повертається в кімнату у вигляді злегка нагрітого туману. Таким чином, температура може трохи підвищитися, проте це стосується тільки невеликих приміщень.
  • випарні зволожувачі повітря – повітря всмоктується в резервуар для води, потім зволожується і видувається в кімнату завдяки вбудованому вентилятору,
  • ультразвукові зволожувачі – безумовно, самі передові пристрої з усіх перерахованих. Його робота полягає в створенні високочастотних звукових хвиль. Завдяки їм молекули води розпадаються, перетворюючись в туман (гарячий чи холодний) – за цим принципом повітря зволожується. Такі моделі відрізняються відмінною продуктивністю і енергоефективністю.

Зволожувачі – найважливіші параметри

Продуктивність. Як легко здогадатися, це найголовніше. У більшості випадків продуктивність визначається на основі області роботи зволожувача, тобто площі, яку він може зволожити. Найдешевші і найслабші пристрої можуть впоратися з площею від 5 до 10 квадратних метрів. Тому вони виявляться корисними тільки в невеликих приміщеннях.

Потужність. Вказує, скільки енергії потрібно пристрою для роботи. Не менш важливо, що пристрої з більшою потужністю зможуть вирівняти рівень вологості в даній кімнаті швидше. На сайті https://www.kamikom.com.ua/ представлені моделі потужністю від декількох до понад 200 Вт.

Шум. Виражається в децибелах. Зволожувачі зазвичай не надто гучні, але завжди варто перевірити цей параметр.

Ємність. Виробники часто вказують приблизний час роботи пристрою поряд з ємністю, після чого бак повинен бути поповнений.

Споживана потужність. Ці пристрої живляться від електрики, тому варто перевірити, чи не викличуть вони значне збільшення рахунків за електроенергію.

Варто також вибрати пристрої, які гарантують регулювання процесу зволоження. Найбільш популярними є моделі з гігрометром, який постійно аналізує рівень вологості повітря в приміщенні і на цій основі регулює роботу зволожувача. Серед додаткових функцій можна також згадати варіант інгаляції, рекомендований спеціально для тих, хто бореться з астмою і захворюваннями пазухи, а також ароматерапія, яка передбачає використання натуральних ароматичних масел.

Компанія KAMIKOM пропонує широкий вибір зволожувачів повітря з іонізаторами від провідних виробників но доступним цінам. Досвідчені фахівці проконсультують Вас у підборі необхідного зволожувача та гарантують довготривалу роботу пристрою.

[xyz-ihs snippet=”Services”]

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заповніть форму і отримайте розрахунок вартості робіт